Bakın Uyanık Tavuk Ne Yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi

Iğdır 12 Eylül Mahallesi Gökçeli Sokak'ta oturan Hanım Erol, bir haftadır tavuğunun dut ağacına sarılmış yaklaşık 4-5 metre yükseklikteki asma dallarında bulunan üzümleri yemek için tırmandığını gördüğünde çok şaşırdığını anlattı. Tavuğun her gün nedense yerde yem aramak yerine asma dallarındaki üzümleri yediğini anlatan Erol, "Diğer tavuklarım toprağı eşelerken, siyah tavuğum ağaca çıkmayı tercih ediyor. Herhalde üzümlerin tadının çok seviyor" dedi.
Mahalle sakinlerinden Ayşe Turan ise, "Hayatımda ilk defe böyle bir şey gördüm. Bahçeme ektiğim sebzeleri mahalledeki komşularımın tavukları mahvetti. Bu da ayrı bir yol bulmuş, ağaçtaki meyveleri yiyor. Çok ilginç bir durum. İlk kez bir tavuğun ağaçta üzüm yediğini görüyorum. Dünyada görülmemiş bir şey ağaçtaki tavuk. Bu çevredeki herkesin ilgisini çekiyor" şeklinde konuştu.
Kaynak : İHA
 
X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Diyet yapıodur belki meyveyle :ehe
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
akıllı o da almış tadını :)
 
e_r_EN

e_r_EN

Üye
ilginçç :hmmm:hmmm
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt