bakin ülkemizde neler oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
bakin ülkemizde neler oluyor
1-)Ayni turizm sirketine ait iki otobüs yolda karsilasti soferler ellerini birakip birbirini selamladi 52 kisi öldü.
BITLIS
2)Odun kesmek için agaca çikan çiftçi, Nasreddin Hoca fikrasindaki gibi bindigi dali kesmeye basladi. Farkettiginde is isten geçmisti. Dalla birlikte yere çakildi hastanede öldü.
> >ANTALYA
> >
> >3)Bir anne yagmur girmemesi için bacayi tikadi. Soba yaniyordu bacadan çikamayan karbonmonoksit evi doldurdu. Anne ve oglu öldü. 3 yavru komada.
> >ISTANBUL
> >
> >4)Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfegin dipçigiyle dövmeye basladi. Tüfek ates aldi ve çoban öldü.
> >BITLIS
> >
> >5)Köpegi ile ava giden acemi avci, ihtiyaç molasi verdi tüfegi bacaklarinin arasina kistirip tuvaletini yapmak istedi o sirada köpek dizlerine atladi tetige dokundu avci çenesinden giren fisekle öldü.
> >TOKAT
> >
> >6)Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki insaat kumunu dagitti. Koyun sahibi aile ile kum sahibi aile birbirine girdi. Iki aileden bes kisi öldü.
> >GAZIANTEP
> >
> >7)Iki odayi yikip tek oda yapmak isteyen ev sahibi isi abartti.Tek duvariçin kazma yerine dinamit kullandi. Mahalleyi havaya uçurdu. Yaralandi.
> >TRABZON
> >
> >8)Saskin köylü üç katli evinin terasinda kömürlükte buzagi beslemeye basladi buzagi büyüdü.250 kiloluk dev bir inek oldu. Bulundugu odayasigmayan inek üç katli evden vinçle indirildi.
> >IZMIR
> >
> >9)Karadenizli iki kardes çatidaki hurdalari satmak istedi. Agabey çatiya çikti demir yiginlarini asagidaki kardesine atmaya basladi. Kardesi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabi. Onun da altinda kalip agir yaralandi. Hastanede 'Hizli atti tutamadim' dedi.
> >IZMIR
> > 10)Yeni dogan bebegi seven bir dayi faciaya yol açti. Bebegi 'Hoppala' diye havaya firlatti. Talihsiz bebek tavandaki serinletici pervaneye çarparak öldü.
> >ANTALYA

mayday_

Üye
işte yurdum insanı :)

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
valla ya....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Daha önce okumuştum...

Bazıları çok saçma.. :off:

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
iste türkler yaparsa böle yapar------sacma-----

Caine

Caine

Üye
bebeğe yazık olmuş cidden, hey allahım ne insanlar var :(

Gokhan43

Gokhan43

Üye
:off: :off:

Ne geri insanlarımız var.. :(

xrz

Üye
Karadenizli iki kardes çatidaki hurdalari satmak istedi. Agabey çatiya çikti demir yiginlarini asagidaki kardesine atmaya basladi. Kardesi ise hepsini tuttu biri hariç: Buzdolabi. Onun da altinda kalip agir yaralandi. Hastanede 'Hizli atti tutamadim' dedi.
BABA FIKRA GİBİ GÜLMEKTEN ÇATLADIM

helper007

helper007

Üye
"N'olacak Türkiye'nin Hâli"dedirtiyor gerçekten :)

psycho potter

Üye
en çok bebeye üzüldüm .....

sanane

sanane

Üye
en cok trabzonlu kardeslere guldum :D

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by psycho potter@Jun 20 2005, 12:20 PM
en çok bebeye üzüldüm .....
[post=90983]Quoted post[/post]​
ben de yaw yazik cocuga bide bunu yapan dayinin vicdan azabini düsünün yaw

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Hala böyle salak insanlarımız var.. :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ve bunlar da azalma olmuyor.. :off:

Her gün nerdeyse , bir haber bülteninde böyle aptalca ölümler oluyor.. :(

paratoner

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Gokhan43@Jun 20 2005, 02:59 PM
Ve bunlar da azalma olmuyor.. :off:

Her gün nerdeyse , bir haber bülteninde böyle aptalca ölümler oluyor.. :(
[post=91223]Quoted post[/post]​
ewet ya türk olarak ben utaniyom onlar utanmiyo :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
TÜrk olmaktan utanılacak ne var..!!! :nono:

iceboy

iceboy

Üye
Ya o bebege cok uzuldum ya! Bide bu olay Antalya'da olmus. Insan yeni dogan bebegI, birak hoppala yapmayi, kucagina koymakdan korkuyor. Yeni bebek tavana kadar hoppalanirmi ya!!!
O dayinin hali nedir simdi kim bilir. Ya o annenin. Cok uzucu bir durum ya.

iceboy

iceboy

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Jun 20 2005, 08:50 PM
TÜrk olmaktan utanılacak ne var..!!! :nono:
[post=91742]Quoted post[/post]​

Sanirim yanlis anlasilma var. Turk olmaktan tabiki utanmiyoruz, arkadasda oyle degilmi paratoner kardes? Arkadas sadece, boyle olaylarin Turkiye'de olmasindan utaniyor. Turk insanlarinin boyle olaylara yol acmasi, bir Turk olarak arkadasi utandiriyor. Ki cok dogru. Biz Turk'ler cok zeki ve cevik insanlik olarak biliniriz ama gel gorki boyle olaylar olunca, insan bir kotu hissediyor kendini ya....

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
7. ve 9. hakaten "laz aklı kaz aklı" dedirtiyor :DD :DD

sanane

sanane

Üye
temel geceliyin yolda yuruyomus yerde garip bisey gormus parmagiyla alip tatmis ve demski:ayyy bu bok iyikide ustunde basmamisim. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt