Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Bakarmısınız
Sizce iPod touch 4 ve 5 arasındaki farklar neler göze çarpan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Dis gorunus, stabilite. Yeni her zaman iyidir. ;)

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
4 alsamda cok birsey farkedermi benim amaç oyun oynayıp wifi de facebook falan girmek bide foto falan çekerim arka kamerayla yani yeni uygulamalar falan varmı 5 de

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Tekrar soyluyorum. :) Yeni her zaman iyidir.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Önceki modellerde çalışan uygulamaların bazıları 5.jenerasyonda uyumlu çalışmıyor haberin olsun. Bazıları hiç açılmıyor bazıları önceki modellerin ekran boyutuna göre uygun oluyor, üst ve alt siyah kalıyor. Ama yavaş yavaş o uygulamaları 5lere uygun hale getiriyorlar. Zaten bundan sonra ekran boyutunu küçülteceklerini zannetmiyorum ve yeni çıkan uygulamalar yeni jenerasyonlara daha uygun olacak.

Sonuç: 5 al

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
o zaman üzerine birazcıkdaha koyup 5 almakta fayda var teşekkürler :oke:

2. el almak istersen daha bugün 420 tl'ye Touch 5 buldum. Link verebilirim. :oke:

- - - Eklendi - - -

Önceki modellerde çalışan uygulamaların bazıları 5.jenerasyonda uyumlu çalışmıyor haberin olsun. Bazıları hiç açılmıyor bazıları önceki modellerin ekran boyutuna göre uygun oluyor, üst ve alt siyah kalıyor. Ama yavaş yavaş o uygulamaları 5lere uygun hale getiriyorlar. Zaten bundan sonra ekran boyutunu küçülteceklerini zannetmiyorum ve yeni çıkan uygulamalar yeni jenerasyonlara daha uygun olacak.

Sonuç: 5 al

En kısa zamanda optimize ederler.

theeternal

theeternal

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze teşekkürler birazcıkdaha bekleyıp 5 almakta fayda var iyi forumlar:oke: