Bakan Şahin: Aktuğ hata yaptı....


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bakan Şahin: Aktuğ hata yaptı


Maksadı aşan sözler
Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Trabzonspor Kulübü Başkanı Atay Aktuğ'un Fenerbahçe Kulübü ile ilgili yaptığı açıklamaların hatalı olduğunu söyledi. Milli maç nedeniyle Gürcistan'da bulunan Bakan Şahin, Uluslarası Karadeniz Üniversitesi'ni ziyaretinde, son günlerde çok tartışılan Aktuğ'un sözleriyle ilgili düşüncelerini açıkladı. Bakan Şahin şunları anlattı:

Söz düellosu bitsin
"Başkanın böyle bir açıklama yapacağını zannetmiyorum. Onun kalitesi belli. Ancak böyle bir açıklama yapmışsa maksadını aşan ifadeler kullanmıştır, hata yapmıştır. İki başkanın biraraya gelerek bu söz düellosuna son vermeleri gerekiyor." Mehmet Ali Şahin, milli maçla ilgili olarak da "Futbolcularımızdaki ve teknik kadromuzdaki güveni gördüm. Grup maçlarından çıkarak Almanya'ya gideceğimizden de eminim" ifadesini kullandı.
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bakan bile soyluyorki maksadı asan sozler sarfedilmis.Bunları sarfeden Sayın aktug bence kendşine yakısmayacak bir davranıs gostermis.Zirve yarısında kalmak icin boyle sozleri soyledigini dusunuyorum...
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fenerbahçeye karşı olan gs+ts ittifaki yine var...
 

cosmokramer

Üye
bakan tabi öyle diyecek ortamı yumuşatmaya çalışıyor, sonra sonu Erkan Mumcu gibi olur alimallah...:))
 

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Mar 31 2005, 06:14 PM
Fenerbahçeye karşı olan gs+ts ittifaki yine var...
[post=23091]Quoted post[/post]​


iki takımında hatta tüm Anadolu kulüplerinin de feneri sevmediği doğrudur...

fakat öyle bir ittifak olsaydı, geçen sene ts yi yenip 3. yıldızınızı takmanızı sağlamazdık.......... 8)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt