Bak gör ve şaşır

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi

Siyah noktalari sayin bakalim :)

Ortadaki siyah noktaya odaklanin ve kafanizi ileri geri hareket ettirin ... :)

Ortadaki siyah noktaya dikkatle konsantre olun, bir sure sonra gri sis tum resmi kaplayacak İNANILMAZ AMMA GERÇEK...

Mor sekiller mukemmel birer kare ... ister inanin, ister inanmayin :)

:D

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi

Resmin ortasindaki 3 noktaya dikkatle konsantre olun ve gozunuzu 45 saniye boyunca resme odaklayin. Sure dolunca gozunuzu sikica kapayin WEE gördüklerınıze siz bile ınanamaycaksınız
MaNyAk 1 sEE yAwJ :D

Resmin solundaki ampul'a konsantre olun ve 45 saniye sonra gozunuzu resmin sag tarafindaki beyaz alana kaydirin ... Ampul yandi mi :)

Gozunuzu hayaletin gozleri arasina odaklayin ve hic ayirmadan 45 saniye boyunca dikkatle bakin. Sonra hizla bakişlarinizi soldaki şato'ya cevirin. Ne o? Hayalet şato'ya girdi mi yoksa? :)

Caine

Caine

Üye
süperler yaaaaaaaaaa. hele şu üstteki varya 2. şekil kafayı sağa sola sallamak o süperdi cidden. ellerine sağlık ;;)

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
1 ŞEE diil gartesş!!! :)

iOS Developer

iOS Developer

Üye
eywallah...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bi tane de benden..

resim sabit ama hareketli görünüyor

iOS Developer

iOS Developer

Üye
eywallah sağolasın....

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
hımmmmm güsel!!!

Caine

Caine

Üye
endoplazmik kardeş seninkide baya güzelmiş yaaa. valla ellerinize emeğinize sağlık süperler ;;)

Lost_Boy

Lost_Boy

Üye
hepsi birbirinden guzel saolun arkadaslar :artı: endoplazmix kardes senin resim bana kafayı yedirdi ya :wacko: :wacko:

vormound

Üye
daha once verılmıstı bazıları ve ılk arkadasın resımler gozukmuyo...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
sarı laci olan supermis..

vormound

Üye
o ampul nedır ole yaw kafayı yıyecektım... :D

valmont2

Üye
ortadaki siyah nokta olan superdi.. tebrik ederim rapci_cariye emeklerin için..

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
1 şeee diil baba :D

cllgr

cllgr

Üye
:artı: güzel seyler eline saglık rapcı kardes.. ;;)

midnight

midnight

Üye
Birinci,ikinci resimler ve endoplazmix'in eklediği resim süper.. ;;)

en ustten 3. resimde bişe olmadı ben de ama dierleri super tesekkurler:))

climax

Üye
Originally posted by cantuzla@Sep 3 2005, 11:12 PM
en ustten 3. resimde bişe olmadı ben de ama dierleri super tesekkurler:))
[post=153770]Quoted post[/post]​
onu ben de beceremedim :D

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Sep 3 2005, 05:20 AM
bi tane de benden..

resim sabit ama hareketli görünüyor

[post=152939]Quoted post[/post]​
;;) güzel vede ilginç eline saglık :artı:

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt