Öneri Bağımlısı olacağınız bir uygulama yakında mağazada [İsim Önerisi Bekliyorum :)]

Sponsorlu Bağlantılar

Osman Özer Öz

Osman Özer Öz

Üye
    Konu Sahibi
Bağımlısı olacağınız bir uygulama yakında mağazada [İsim Önerisi Bekliyorum :)]
Arkadaşlar merhaba, yakında sosyal bir bilgi yarışması yayınlayacağım, kodları görselleri tamamen bana ait, @AlperenGunes gibi arkadaşlar daha beni tanımamış ve iftira atmakta :)
Uygulama Windows Azure, wcf gibi yapıları kullanıyor. Her şey çok hızlı ve etkileşimli olacak. Veri tabanımızda da yaklaşık 20bin soru bulunmaktadır ve her gün artmakta. Bu uygulamam için sizlerden isim önerileri bekliyorum. Oyunun teması, sosyal bir bilgi yarışması platformu. Ve her ay ödüller dağıtılacak.
@bulutsuzgece Özgür bey özellikle sizden destek bekliyorum :)
Şimdilik yapım aşamasından birkaç ekran görüntüsü şöyle.

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece ve Gönüldaş

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun yeni uygulamanız bilen kazanır diye bir yarışma ismi olabiw :)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
Bilgi Kazanı :)

afwerker

afwerker

Üye
BulmacÖz :D

• Beğen
Tepkiler: ON9
bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bilgi Testi
Akıl Testi
Hafıza Testi
Neleri Biliyorum
Bildiklerim
Bilebildiklerim

Gibi..

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
BilgiMatik
BilgiSayar

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Öncelikle hayırlı olsun arkadaşım inşallah istediğin başarıyı elde edersin. Bizimle de paylaş ismini bulunca
SORU MATİK

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
FitBeyin :zong: bu arada uygulama güzel olacaktır :tşk:
hatta En İyiler kategorisini En Fit Beyinler olarak bile değiştirebilirsin :kıskıs:

kinger1905

kinger1905

Üye
bilenbilir , bilebile , abc , 1+1 . bence bunlar işine yarayabilir.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bilenbilene

braayn

braayn

Üye
Soru cevap
1soru1cevap

ExSeLANS

ExSeLANS

Üye
Hayırlı olsun Akla kazan

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
BilgiSayar güzel fikirmiş :)

Brain Data

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606
hasim38

hasim38

Üye
Deryay-ı Kelam

orian

orian

Üye
Arkadaşlar merhaba, yakında sosyal bir bilgi yarışması yayınlayacağım, kodları görselleri tamamen bana ait, @AlperenGunes gibi arkadaşlar daha beni tanımamış ve iftira atmakta :)
Uygulama Windows Azure, wcf gibi yapıları kullanıyor. Her şey çok hızlı ve etkileşimli olacak. Veri tabanımızda da yaklaşık 20bin soru bulunmaktadır ve her gün artmakta. Bu uygulamam için sizlerden isim önerileri bekliyorum. Oyunun teması, sosyal bir bilgi yarışması platformu. Ve her ay ödüller dağıtılacak.
@bulutsuzgece Özgür bey özellikle sizden destek bekliyorum :)
Şimdilik yapım aşamasından birkaç ekran görüntüsü şöyle.
Bir bilen'den >> Birbilen

Hep deriz ya bir bilene danışmak lazım aklıma oradan geldi.. Elinize sağlık bu arada.