bada sistem uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fati144

fati144

Üye
    Konu Sahibi
bada sistem uygulaması
BadaSI

Çok güzel bir uygulama ve geliştiriliyormuş şu an için pc üzerinden telefonuma yükleye biliyoruz benim çok hoşuma gitti buradan paylaşayım umarım dahada geliştirirler :)

Öncelikle uygulamayı bu adresten indiriyoruz

İndirdiğimiz uygulamayı bilgisayarınızın C:/ sürücüsüne yapıştırıyoruz (Broker100b3.zip) bu dosyayı C sürücüsü içinde ayıklıyoruz.

Telefonumuzu usb hata ayıklama modunda bilgisayara bağlayın.

Broker100b3 klasörünün içinde Zertifikat adlı bir klasör daha var onun içindeki sertifikayı telefona atın ve telefon üzerinden sertifikaya tıklayıp kurun. Telefon üzerinden kastım menü dosyalarım sertifikayı attığınız yerden açıp çalıştırma

C:\Broker100b3 içine girin ve ''install_badaSDKexample'' dosyasını çalıştırın telefona uygulamayı yüklemeye başlayacaktır.

Uygulama yüklemesi bitince telefonun ışıgı yanacaktır açın bakın uygulama açılmış olacak telefonu bilgisayardan ayıra bilirsiniz Telefonumuza uygulama yüklendi

Bazı bölümleri şuan çalışmıyor dediğim gibi halen geliştirme aşamasındaymış. Telefon ahkkında detaylı bilgi vermektedir kolay gelsin :)

konu alıntıdır alındığı yer donanımhaber, fuxin adlı üyeye teşekkür ederim

burda 2 şey dikatimi çekti ikiside çok önemli
1-wave'deki ram 72 mb !!!!!
2-uygulama yükleme metodu, önce telefona sertifikayı yüklüyoruz daha sonra uygulama!!! aynı symbianlarda çinden sertifika alıp yüklemek gibi bu şekilde daha çok uygulama olsa çok iyi olacak. yani samsun app ye bağımlı olmadan.

mavrick

mavrick

Üye
bende 75 mb çıktı ram ,ne ayak bu?:hmmm

dengesis

dengesis

Üye
72 MB'lık alan sadece uygulamaların kullanılabilmesi için ayrılmış alan. Yani Wave'in toplam bellek alanı değil o.

Waveman

Waveman

Üye
Kardeş telefonunun teması nedir hoşuma gitti :)

fati144

fati144

Üye
    Konu Sahibi
72 MB'lık alan sadece uygulamaların kullanılabilmesi için ayrılmış alan. Yani Wave'in toplam bellek alanı değil o.
o ayrıntıyı biliyorum! çok saçma bişey kullanamadıktan sonra isterse 32gb olsun ne anlamı var? işte o yüzden cp uartta dahi sık sık sorun yaşıyoruz.

Kirchhoff

Kirchhoff

Üye
Tema WSuave. Bende bu temayı kullanıyorum epeydir.

zmatyar

zmatyar

Üye
deneyelim görelim

aybek1453

Üye
Ram konusunda sağlıklı bilgi vermiyor.Arka planda müzik ve interneti açın yine aynı verileri veriyor.Bu henüz alfa aşamasında.Bana kalırsa sistemden kendisini çalıştırmak için 72mb ayırıyor.

silver021

silver021

Üye
Cok sacma 72mb ram ile asphalt 5 yada hawks gibi oyunlari acmak imkansiz birsey olurdu. bada gibi hizli bir sistemi kullanmakta hayal olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt