Bada artik ölü ! Iyiki wave 1 iade ettiripde s3 aldim :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
Bada artik ölü ! Iyiki wave 1 iade ettiripde s3 aldim :)
[h=1]Samsung’dan Tizen 2013′de geliyor. Bada artık ölü.[/h]Ana SayfaCep Telefonları > Yazılım > Samsung’dan Tizen 2013′de geliyor. Bada artık ölü.

Ali İnanç22 Ağustos 2012 Çarşamba, 20:5290 Gösterim

Güney Kore kökenli akıllı cep telefonu ve tablet üreticisi olan Samsungdonanım alanında liderliğini kanıtlıyor. Samsung akıllı cep telefonu ve tabletlerinde işletim sistemi olarak oldukça büyük oranda Androidkullanırken, bazı akıllı telefonlarında Windows Phone ve kendi geliştirmiş olduğu Bada mobil işletim sistemine yer veriyor.

Hatırlanacağı üzere Nokia bir süre önce MeeGo adında ki Linux tabanlı mobil işletim sistemini geliştirmeye başlamıştı. Intel ile birlikte projeyi geliştiren Nokia, MeeGo üzerinde çalışan Nokia N9 akıllı telefonunu da yayınlamıştı. Daha sonra Nokia yakın zamanda ani bir kararla MeeGo‘ yu geliştirmeyi bıraktığını açıklamıştı.
Projenin diğer üyesi olan Intel, bunun üzerine MeeGo işletim sistemini Tizen olarak değiştirerek Samsung ile birlikte geliştirmeye başladı.
Gelen en son haberlere göre Samsung Tizen üzerinde çalışacak olan ilk akıllı telefonlarını 2013 senesinde yayınlamayı planlıyor. Diğer taraftanSamsung’un Bada işletim sistemini de ölüme terk edeceği kaydedildi. Samsung ve Intel birlikte Tizen işletim sistemi üzerine odaklanmayı planlıyor.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Haberlerde kaynak gösteriniz.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Kaynak maxicep portalı kardeşim işte :D

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
konu tarafımdan araştırılıp doğruluğu kesinlik kazanmıştır

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
:):)

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Samsung'un ne yaptığını anlamış değilim.

ozan2020

ozan2020

Üye
    Konu Sahibi
yaptıgını yaptı :)

msy2017

msy2017

Üye
nokia symbianı,samsung badayı öldürdü.
nokia iyi donanımlı symbian çıkarmadı,samsung bada iyi donanımlıydı ama androidle uğraşmaktan yeterli destek vermedi bence böyle.

• Beğen
Tepkiler: Skaptan
SilentOne

SilentOne

Üye
yani ole oldu

zindandelen

zindandelen

Üye
bidaha samsungun ne androidlisini ne de kendisini alırım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt