bada 2.0 son dakika haberi

• 30 Nisan 2011
  • 1885 Okunma
  • 19 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Evet insanlar Hindistan'da 2,0 Bada!. diğer Samsung Bada kullanıcıların büyük bir haber onun için beni şahsen. Samsung 2.0 olan Bada olduğunu ve Bada sürümü son nihayet onun düşünce başlatmak. Nokta burada beklenen güncelleme olduğunu biz firmware 1.2 Bada's edildi bekliyor hevesle için Hint ama asla biz Samsung istiyorsunuz hediye bize bir şey daha büyük 1.2 Bada < Resmi açmak için tıklayın >

Zaman başlatma olup?:
    Iyi, basın bültenleri 2011 Temmuz söylemek başlatılması olacaktır bunun. Onun Şah Dipesh Sayın olmuştur conformed tarafından.
    Ne 2.0 Bada özellikleri nelerdir?
    Yeni özellikler nelerdir ..
    Açık standart
    açık Al
    Standart C / C + +
    Iyi UX ve UI Framework
    Akıllı ev ekranı
    Düzeni yönetimi
    UI kişiselleştirme
    Animasyon Etkisi
    Multitasking
    Arka plan Launch
    Multiapplication Yürütme
    Tüm yeni SDK
    Emülatör
    Performans Analiz
    Linux için SDK / MAC
    Profiler
    Kod Analyser
    Hızlı Simülatörü
    Güvenlik Geliştirme
    Güvenli I / O
    DRM
    Servis Odaklı Uzatma
    Lifelogging
    entegrasyon 3 parti SNS
    Konuşma Tanıma
    TTS
    Bildirim Push
    NFC
    Web merkezli uygulama çerçevesi
    HTML 5
    Melez web programlama
    WAC uyumluluğu
    Flashlite 4
    Web uygulaması çerçevesinde
    Gelir Model Desteği
    Reklam Gatewat
    Operatör Fatura
    ve çok daha fazlası
    Bada ne Bada 2.0 kullanıcıları bekliyor
    Ben 1.02 Bada kullanıyorum ve ben de çok like it vermedi. out gibi olmalıyım sıralanmış var glitches yazılım birkaçı vardır

• sörf sırasında Lag
    • Kamera hata başarısız
    • Hiçbir seçenek aramaları kaydetmek
    • Hayır Swype
    Ben bize umut yeni Bada hayal kırıklığı yaratmıyor 2.0. < Resmi açmak için tıklayın >

arkadaşlar yazı ingilizceden tercümedir cümleler bozuk biraz

flash player 10.1 desteği hayal galiba:off::off:
    http://www.youtube.com/watch?v=BJqoCyKRHpc&feature=player_embedded

Yazan: asi_gen07
  2. flash lite zaten flash player 10.1 i içeriyor. ne yani benim burdan tek anladigim şey hindistandaki kiese bada 2.0 in düştüğü. ama her yazilan çizilen ingilizce sitelere inansaydik bada 2.0 aylar öncesinden çikmiş olurdu.

3. :S tuhaf ama kaynağa bağlı doğruluğu . Gayet harika gçzüktü gözüme umarım gelir :)

4. herhalde waveler hindistanda çok sattı :D

5. :D heralde :D

6. ben yanıldım evet flash litle 10.1 içeriyor videoda da var zaten :evet:

7. Helal size kardeşlerim benim ! :D :bye2:

8. bada 2.0 buşekilde gelirse varyaaa wavenin üzerine telefon tanımıyorum :oke:

9. aynen öyle kardeşim yazanları okudum dibim düştü :D

10. asi bu haberın sitesini verirmisin.İngilizce okumak istiyorum , boyle cok karısık oluyor :naughty:

11. Teşekkürler :oke:

12. ricaedrim:)

13. Justing Hong (bada developer) dün twitter uzerinden Bada 2.0a betasının tamamlandıgını ve "multi-tasking, enhanced UI, FlashLite4, speech, etc" gibi uygulamaları tamamladıklarını soylemişti ,tweetlemişti.2.0b betasına geçtiklerini acıklamıstı.Yani diğer uygulamları entegre edip tamamlayacaklar.Kaynak site de bu haver verilmiş ve tamamlanan uygulamalar söylenmiş.Hindistan icin bada 2.0'ın surumu hazıran da yayımlanıcak ve sonra da diğer ulkelerde yayımlanıcak denilmiş.Ama yapılan bir acıklama da Bada 2.0 surume eylul veya ekımde (olması gerek) lavusulanacagı acıklanmıstı.Olay budur arkadaşlar :)

Benim umudum ve tahmınım Mayıs ortası (veya sonu) , Haziran bası gibi hazır beta surumlerinden birinin internete dusecegidir.Umarım yanılmam :)

Saygılar :bigstar:

burakburti bunu beğendi.
  14. bekliyoruz:aha:

15. ohaa cok iyi bi haber :)
    bu arada bugun 5-6 tane wave gordum. Cogaldk iyice. Kime sorsam cok memnun telefndan :)

16. kime sorsam aşık oldum dio :D

17. 5.sınıftan itibaren nokia kullanıcısı idim ama bu wave gerçekten başka. Telefonu alırken sadece dis gorunusu için aldım ama içine girdikçe ayrı birşey gerçekten ya
    Bada 2 gelince de bu telefon uçacak sabırsızlık la bekliyorum

18. herkes merakla bekliyor tabi ki bende:evet:

19. bekliyoruz 4 gözle :aha:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/09/2018 - 14:10