Bada 2.0 Gözümüze çarpan güzel özellikleri bu başlık altında toplayalım arkadaşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 Gözümüze çarpan güzel özellikleri bu başlık altında toplayalım arkadaşlar.
Evet benim gözüme çarpan en ilginç özellik tuş kilidi ekranındayken ekrana dokunarak telefonu sallarsak tuş kilidi açılıyor.
AllShare daha kullanışlı hale gelmiş
Msn Gtalk vs.. oldukca hoş olmuş ve ChatON gelmiş

----------Eklendi @ 12:24:07 ---------- Yazıldı @ 12:17:02 ----------

Ayrıca artık klasör oluşturabilmemizde güzel olmuş

mustafa1800

Üye
ben genel bi kontrol yaptıktan snra ybilgilendiricem herkesi =) bu konu altında ^^

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Yeni Yazi TürLeri Var mi

adelante55

adelante55

Üye
navigasyon nasıl? yeni özellikler ve yer bulmada hızlanma var mı

fullwar

fullwar

Üye
Müzik player ve video player daha işlevsel, Music Hub gereksiz arama yapmanın önüne geçiyor sınırsız mp3 keyfi sağlıyor, Dolphin Browser bama daha hızlı gibi geldi. En kıl özeliği olan adres barı bu sefer olmuş. Galery Android'e benzemiş ve çok iyi. Kamera 1.2'deki kadar iyi çekmiyor gibi ama görseli ve menüleri çok iyi. Döndürme animasyonlarıda iyi gibi. GPS artık daha iyi. Ana ekranı beğendim, alttaki kişi listesini açmazsak ikonlar olmadan tam ekran görünüyor. Artık ekrana dokunarak değişiklik yapabiliyoruz ve eğer ekranda iki parmağımızı birbirine yaklaştırırsak bekleme ekranları geliyor ve istediğimiz şekilde ayar yapabiliyoruz yada yer değiştiriyoruz. 1.2'de widgete basıp yan çeviriyorduk aleti. HTML 5 gelmiş, en büyük fonksiyonlarından biri ekrana sığmayan siteleri cihaza (PC ise monitöre) uygun olarak konumlandırıyor. Netteyken bir yere 2 kez tıklarsak büyütüyor fakat hepsini ekrana uyarlamıyordu, şimdi tıkladığımızda ekrana uyarlıyor ve tam sığdırıyor. Flashıda tam kapasite görebilseydik keşke. Sizi bilmiyorum ama henüz Betada olsa ben Bada 2.0'a bayıldım.

erem.qns

erem.qns

Üye
Aynen bende bayıldım :aha:
Facebook ve Twitter tamamen değişmiş
Önceden mail alabliodum fakat gönderemiodum. O sorun yok
Kiese bağlanılabilir ve fonksiyonlar kullanılabilir.
Samsung Apps de tamamen değişmiş
Menü geçişlerinden sıkıntı yok
Cihaz biraz ısınıo gibime geldi ama sıkıntı olmaz sanırım
Müzik çalar değişmiş hoş bir görünüme sahip artık
HTML video izlenebilir halde.
Java oyunlar sıkıntılı
Yüksek boyutlu fotografları acmayabilio
Mesaj yazarken klavyede mıkrafon logosu var.Ona tıklayarak sesli şekilde msj yazabiliyoruz. Fakat ingilizce konusmak gerek :D

Vs. Vs...

Burdan da resimlere bakabilirsiniz..
http://www.maxicep.com/bada-os-genel-destek/bada-os-2-0-2-betadan-fotograflar-527793.html

fullwar

fullwar

Üye
Karşıdaki ingilizce bilmiyorsa yandık. :) Azkaldı final sürüm çıksada rahatlasak.

erem.qns

erem.qns

Üye
Final sürüm geldiğinde napıcaz?
ML kullanarak mı yüklicez yine ? bu konuda endişeliyim nedense :kotu:

fullwar

fullwar

Üye
Yok dostum final sürüm yani en son üretici yazılımı Kies üzerinden sorunsuz olarak yüklenebilecek. Zaten o gün geldiğinde Kies uyarı verecektir. Bizde 15-20 dakika sonra Bada 2'yi kullanmaya başlayacağız. Tabi sabırsız arkadaşlar daha Kies'e gelmeden birilerinin sızdırdığı final sürümü yüklerler multiloaderdan.

tht_mehmet

tht_mehmet

Üye
Türkiyeye gelmesi geç olursa ml ile yüklenir kolay iş.

muhbar

muhbar

Üye
Yeni Yazi TürLeri Var mi

Maalesef yok.. Belki tam sürümde olur

----------Eklendi @ 04:15:19 ---------- Yazıldı @ 04:14:44 ----------

navigasyon nasıl? yeni özellikler ve yer bulmada hızlanma var mı

Çok daha güzel olmuş bence. Ayrıca daha hızlı buluyor gibi geldi..

----------Eklendi @ 04:16:01 ---------- Yazıldı @ 04:15:19 ----------

2.0 yüklüyken telefonu Kiese bağlayınca , telefonun yedeğini al gibi bir bölüm çıkıyor benden söylemesi!!!

mustafa1800

Üye
hadi hayrlısı gençler :D

feliks01

Üye
valla benim tel spot o yüzden kiesten yükleme yapamıyorum gelirse ilk ml den yüklemek zorunda kalacam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt