Backmask(bilincaltina Gonderilen Mesaj Turevi) In Gercekleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cariously

Üye
    Konu Sahibi
Backmask(bilincaltina Gonderilen Mesaj Turevi) In Gercekleri
Beyler bu muzikleri tersden dinliyince satanist mesajlar verio yada albumlerını satın alın diyo seyler duyuyodum.Biraz internette gezindikten sonra bunları gordum sasırdım..Affalladım..Bi de kendim denedim gercekten sozler sarkıyı ters cevirince uyuyor..bu olaya backmask diolar..Normalde bize verilen bi bilgiyi bilincimiz değer ve inançlarımızdan goze bulundurarak bır suzgecten gecirip dogru yada yanlıs olarak etiketleriz ama ustu kapalı mesajlarla yada kamufle bir sekilde bu mesajı aldıgımızda bilincimiz bu gorevini yapamaz ve bilincaltı bunu alır ve etiketler..yani verilen mesaj herneyse bız onu benımsemısıstır..Ve bu yolla(teorik acıdan) dinleyene istedigini yaptırabilrsiniz..ben bi grubun sarkılara yerlesdırdıklerı bazı mesajlardan dolayı fanlarının ıntıhara yol actıgı gerekcesiyle dava acılıdıgını bıle duymustum ama dava tabı dusmustu...
ben en cok Led zeppelin-stairway to heaven sarkısında bu olayı duydum..tersden dinliyince bi seyler cıkıo gercekten ama ben inanmıyorum..yada inanmak istemiyorum cunku led zeppelin sevkle dinlerken bunlar sevkimi kırıyor

alın bi kac ornek..daha iyi anlasılması ıcın yavaslatılmıstır..
link:

Tersden hali

"Glory glory to my sweet satan, there was a little child born, it makes me sad, whose power is satan"
inanmayanlar olabilir ama sarkıyı tersden dinliyin cogu yerde satan die gecio..

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ilginç ama bu satanizm,satanistler falan bana o kadar salakca gelioki hiçbi şarkı bana onlarin mesajlarını almamı saglayamaz

cumcum23

Üye
ben de duydum eoc geçtiği yerde end of ....bilmem ne diyomuş hayat felsefen bitti artık yaşamana gerek yok anlamına geliyomuş we insan her yanlız kalışında intihar planları yapmaya başlıyomuş allah göstermesin ölen insanların adını duyydum

ben de duydum eoc geçtiği yerde end of ....bilmem ne diyomuş hayat felsefen bitti artık yaşamana gerek yok anlamına geliyomuş we insan her yanlız kalışında intihar planları yapmaya başlıyomuş allah göstermesin ölen insanların adını duyydum

keano

Üye
haa biliom bunnari, bi tanede Queen'den var.. ama o bu kadar degil... bilmiom yaa cok ilginc. bence uydurma gibime gelio... ama ilginc

madhead

madhead

Üye
evet bende duydum böyle bi olayı..bu sadece işitsel olarak değil görsel olarakta işleniyor..özellikle reklam filmlerinde..biz farkedemiyoruz ama beynimiz olayı kaçırmıyor...

cllgr

cllgr

Üye
daha neler uyacağız bilinç altı etkileme olurda,ne bileyim bu kadarı olmaz gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...