Aziz Yıldırım'ın esprisi!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Fenerbahçe'de yaptığı devrimlerle adından sıkça söz ettiren Aziz Yıldırım'ın ticari fikirlerine bir yenisi daha eklendi.
Hürriyet yazarı Vahap Munyar, Fenerbahçe Başkanı'nın bu konudaki esprili yaklaşımını şöyle aktardı:

Cuma günü Kiler Holding’in kurucusu Hikmet Kiler adına yapılan 6 milyon YTL’lik Fen Lisesi-Öğrenci Yurtları ile Limak’ın 28 milyon dolara kurduğu çimento fabrikasının açılışını izlemek üzere Bitlis’teydim.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile yönetimden Mahmut Uslu, ikinci Başkan Nihat Özmedir ve kızı Ebru Özdemir’in Bitlis’e fabrika açma gururunu paylaşmak için yanlarındaydı. Aziz Yıldırım, törenleri izleyen Bitlislilerin ilgi odağı oldu, bol alkış aldı.

Nihat Özdemir’in Bitlis Çimento Fabrikası’nda birara Fenerbahçe taraftarları Aziz Yıldırım’ın çevresini sardı, aralarından biri sarılıp öptü. Yıldırım takıldı:

Öyle bedava öpmek yok. Bundan sonra parasını alırım.

- Sayın Başkanım, biz Fenerbahçe’yi ve sizi seviyoruz.

Tamam sevin ama beni öpenden parasını alırım... Kendim için değil, Fenerbahçe için...
 
schumici

schumici

Üye
:D:D:D:D:D:D bu ne yav koptum haaaa:D:D:D:D:D:D:D
 
mcan12

mcan12

Üye
çooooook komiq
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt