Aziz Yıldırım 8 yıllık kariyerimi 3 dakikada bitirdi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Aziz Yıldırım 8 yıllık kariyerimi 3 dakikada bitirdi
Fenerbahçe'den ayrılmamla ilgili olarak gelişen olayları açıklığa kavuşturmak için böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Cumartesi akşamı Kasımpasa'ya 2-0 yenildik. Maç sonrası teknik direktörümüz soyunma odasına geldi ve istifa etti, bir yönetici birşeyler söyledi, başkan geldi, o da birşeyler söyledi. En son olarak da futbolcular konuştular. Meselenin en üzücü tarafı ise o konuşmaların hiçbiri futbolla alakalı şeyler değildi.

Pazar günü normal antrenmana katıldım. Pazartesi günü ise tesislere gittiğimde teknik direktörün odasına çağrıldım ve benim kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Bunun karşısında da bir futbolcunun kadro dışı bırakılması için ancak disiplin kurallarına aykırı bir tavır olması gerektiğini ileri sürdüm. Ancak böyle bir durum yoktu, olamazdı da bundan dolayı asıl sebebi öğrenmek istedim.

Teknik direktör bunun karşısında "Ben teknik direktörüm ve takımın liderliği bende. Ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin. Seni planlarım içerisine alamam, bundan dolayı böyle bir karar aldım" dedi.

Bunun karşısında benim cevabım çok basit oldu. "Tamam öyleyse. Bazı kararların alınması gerekiyor, ama ben başkana gideceğim, bakalım o ne diyor bu duruma" dedim.

Başkanın odasına 16:15'de girdim, ve 16:18'de de çıktım. 8 yıllık kulüp tarihinde ki varlığıma 3 dakikada karar verdi.

Başkan "Evet, konuşabilirsin" dedi. Ben de "Teknik direktörün kadro dışı bırakılmamla ilgili kararını nasıl değerlendirdiğini sordum.

" Karar senin! İstersen ayrı çalışırsın istersen gidersin" şeklinde cevap verdi benim eski başkanım. Böylece de bitti. Zaten onlar istedi diye ayrı çalışmam veya benim takım içinde ki varlığımdan endişelenmelerinden dolayı da böyle bir karar veremem.

Pazartesi günü bir basın açıklaması yapacağım ve böylece Fenerbahçe taraftarına daha açık olacağım. Brezilya'ya gidebilmem için bunları açıkca anlatmak zorundayım.

Alex

Kaynak:

greenmile

greenmile

Üye
Fenerbahçe'den ayrılmamla ilgili olarak gelişen olayları açıklığa kavuşturmak için böyle bir açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Cumartesi akşamı Kasımpasa'ya 2-0 yenildik. Maç sonrası teknik direktörümüz soyunma odasına geldi ve istifa etti, bir yönetici birşeyler söyledi, başkan geldi, o da birşeyler söyledi. En son olarak da futbolcular konuştular. Meselenin en üzücü tarafı ise o konuşmaların hiçbiri futbolla alakalı şeyler değildi.

Pazar günü normal antrenmana katıldım. Pazartesi günü ise tesislere gittiğimde teknik direktörün odasına çağrıldım ve benim kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Bunun karşısında da bir futbolcunun kadro dışı bırakılması için ancak disiplin kurallarına aykırı bir tavır olması gerektiğini ileri sürdüm. Ancak böyle bir durum yoktu, olamazdı da bundan dolayı asıl sebebi öğrenmek istedim.

Teknik direktör bunun karşısında "Ben teknik direktörüm ve takımın liderliği bende. Ama sen çok büyüksün ve kuvvetlisin. Seni planlarım içerisine alamam, bundan dolayı böyle bir karar aldım" dedi.

Bunun karşısında benim cevabım çok basit oldu. "Tamam öyleyse. Bazı kararların alınması gerekiyor, ama ben başkana gideceğim, bakalım o ne diyor bu duruma" dedim.

Başkanın odasına 16:15'de girdim, ve 16:18'de de çıktım. 8 yıllık kulüp tarihinde ki varlığıma 3 dakikada karar verdi.

Başkan "Evet, konuşabilirsin" dedi. Ben de "Teknik direktörün kadro dışı bırakılmamla ilgili kararını nasıl değerlendirdiğini sordum.

" Karar senin! İstersen ayrı çalışırsın istersen gidersin" şeklinde cevap verdi benim eski başkanım. Böylece de bitti. Zaten onlar istedi diye ayrı çalışmam veya benim takım içinde ki varlığımdan endişelenmelerinden dolayı da böyle bir karar veremem.

Pazartesi günü bir basın açıklaması yapacağım ve böylece Fenerbahçe taraftarına daha açık olacağım. Brezilya'ya gidebilmem için bunları açıkca anlatmak zorundayım.

Alex

Kaynak:

Halit bunu sana daha önce sordum ama artık eminim ki bilinçli şekilde Aziz Yıldırım'ın soyadını kısaltmalı kullanıyorsun.

Başkan doğru demiş hocanın kararına uyarsın ya da gidersin A2 takımına gidebilirdi gitmiyorsa aman Alex yapma falan mı diyecekti?

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Bende sana zor geldiği için kisaltiyorum dedim murat:) konuyu tapatalktan açtım kendi yazdigim tek şey baslik ve kaynak.normalde alex de souza ya alex aykut kocamana aykut diyebiliyoruz sana murat diyebiliyoruz ama sadece aziz yazmak yaşına ve bulunduğu makama saygısızlik olacağı için kisaltma yapıyorum.Normalde öyle bir şey olsa derim boşluğu doldur vs diye ama anlattıgim gibi kardeşim.

O değilde istifa haberleri yalanlandı kulüp tarafından birisi yalan söylüyor.

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Senin için bu başlığı düzenliyorum farklı algılama diye :) usengeclik kötü bisey :)

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
gidiyorsun diye ağlayalım mı? Alex. Yolun açık olsun. Kendin itiraf etmişsin hatanı. Sen çok güçlüsün diyorsa Aykut hoca demekki sen kraldan çok kralcısın. Kaldıki senin takım içindeki etki ve baskılarından şikayet eden ilk hoca aykut değil. Daha önceki teknik direktörlerde bundan şikayetçi idi.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bunun altından bir çapanoğlu çıkacak galiba:)

haltie

haltie

Üye
    Konu Sahibi
Bu adam oynatilmadiginda bisey demiyordu ki kaldı ki oynadığı süre içinde hep yararli oldu,çıktıktan sonra yada oynatilmadiginda gördük fenerbahçe nasıl sonuçlar aldı.

Aykutta oynatmayacakti planları içinde yoktu sezon sonu yollasaydi adam o kadar emek verdi güzel bir veda hakkıydı, zaten en çok uyuz olduğum adama bir ay önce kral diyenler şimdi soytarı diyor ve çok küçük bir kısım bu.

Daumun gidişini hatırlayın, aykutun başkana yanlış bilgiler verdiğini ve ayağını kaydırdığıni söylemisti kendisi başa geçmek için o dönemde böyle şeyler olmuştu daumun bütün ekibi yollandı tesislerde tek kaldı ve resmen gitmeye yollandı,pc bozuk olduğu için bakamıyorum ben o zaman aykutun hak yediğini ve basarili olamayacağını belirttim çok konuda.

Zaten aykut kendi ipini çekti oyuncular gözünü korkutan bir hoca başkan için oynamaz.

Aykutu sorgulasınlar önce bu kulübe ne kazandırmış ne faydası olmuş antrenör olarak, gitmeyi çok istemiştir çok istifa etmiştir büyük ihtimalle zorla takımın başında aziz y o sözü yüzünden.

Son olarak açıklama yapicam demis umarım başına kötü bisey gelmez...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...