Azı Dişim Çok Acil

Sponsorlu Bağlantılar

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
Azı Dişim Çok Acil
Arkadaşlar Öncellikle 19 Yaşındayım Ve Sağ Birinci Azı Dişim Sallanıyor 1 Ay önce Çok az kıpırdıyordu Şimdi Ellemediğim Halde Çok Fazla Sallanıyor Tahminime Göre Çıkacak Bide Elimle Sallayınca Alltan Bir Şey Sürtüyor Bildiğin Dişe Sürter Gibi Dişlerimde Hiç Çürük Yok Parmagımla Az havaya Kaldırıp Sallıyorum Hiç Birşey Sürtmüyor ama Bastıyorum Sallıyorum Alltan Bildigin Sanki Diş Var düz Şekilde Sürtüyor Hiç Ağrı Yok Sizce Yeni Diş mi Geliyor
Kimliğim Kayıp Oldugu İçin Hastanede Film Çektiremiyorum En kısa Süre gideceğim Böyle başına gelen varmı :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bir Daha Çıkıyo Olmasın? O Kadar Kolay Sallanmaması Gerek

OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Büyük ihtimal diş etlerinde çekilme vardır, az miktarda bile oynama olsa büyükmüş gibi hissedersin.Alttan sürten şey ise bildiğin çene kemiğin.Dişlerini sert fırçalamamaya, ağız suyu kullanmaya özen göster.En kısa zamanda da diş doktoruna görün.

Kötü senaryo: Bazı çürükler dıştan görünmez yani dişin apse yaptıysa sallanması normaldir ve çekilmesi zorunludur.

Veya:

Son düzenleme:
OFFCENT

OFFCENT

Üye
    Konu Sahibi
20 lik
Büyük ihtimal diş etlerinde çekilme vardır, az miktarda bile oynama olsa büyükmüş gibi hissedersin.Alttan sürten şey ise bildiğin çene kemiğin.Dişlerini sert fırçalamamaya, ağız suyu kullanmaya özen göster.En kısa zamanda da diş doktoruna görün.

Kötü senaryo: Bazı çürükler dıştan görünmez yani dişin apse yaptıysa sallanması normaldir ve çekilmesi zorunludur.

Veya:
Ama bildigin Sanki Dişimi Tek Bi parça tutuyor diger tarafı kopmuş sanki artık çıkacak Dişlerimde Hiç Çürük yok çok sağlamlar ben kola falan içmem zaten Çene kemigine deymiyor bence Hemen Altında çok alltan bir sürtme Yok Kesin Diş Var daha Önce küçükken Benim O dişim Hiç çıkmadı Acaba Süt Dişi olabilirmi Yerine Gerçek Diş falan Çıkma İhtimali olabilirmi
20 lik
Ama bildigin Sanki Dişimi Tek Bi parça tutuyor diger tarafı kopmuş sanki artık çıkacak Dişlerimde Hiç Çürük yok çok sağlamlar ben kola falan içmem zaten Çene kemigine deymiyor bence Hemen Altında çok alltan bir sürtme Yok Kesin Diş Var daha Önce küçükken Benim O dişim Hiç çıkmadı Acaba Süt Dişi olabilirmi Yerine Gerçek Diş falan Çıkma İhtimali olabilirmi
Bu arada Öndeki İlk azı Dişi Arkadaki Değil

Üst Alt