ayyy şunlara bakınnn

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
kurt da bir nevi köpek soyu değilmidir kardeşim ;) her ne olursa olsun severim

tofy

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Sep 30 2005, 03:40 AM
asidirler çünkü kimseye boyun eğmezler ve hep tektirlerrrr. benim gibi...

yaaa tofycik şaka yaptımmmm bütün van kedileri senin olsunnnnn beeeee ;) hatta dünyayı sana veririm elimde olsa
[post=181369]Quoted post[/post]​
teşekkür ederimmmmm :rolleyes:

midnight

midnight

Üye
Originally posted by Caine@Sep 30 2005, 03:43 AM
kurt da bir nevi köpek soyu değilmidir kardeşim ;) her ne olursa olsun severim
[post=181373]Quoted post[/post]​

Aman sev be kardeşim İbo'nun dediği gibi. :lol2: ...birşey dediğimiz yok... :D

-Seni biraz kızdırayım dedim aga... :oke:

Caine

Caine

Üye
allah allahhhhhhhh bu gece sitedeki arkadaşlar ve reeldekiler beni kızdırma yarışına girmişler sanki :'( zaten moralimiz galatasaray yüzünden çok bozuk :vur:
yaw nolur bana bi cvp felan yazmayında ben gidip uyuyayım :'(
bakın bu sefer cidden gittimmmmmm
bu arada tofycik bişey deelllllllll :rolleyes: rica ederiz

tofy

Üye
    Konu Sahibi

buyuleyici_kiz

Üye
Bu ne ya nerden buluyorsun bu resimleri :kop:
Uyuyacağım inşallah...

ibonline

ibonline

Üye
kucular benden uzak olsun pis hayvanlar,ama pisicikler cok şirin ve tatlı

ozkanak

ozkanak

Üye
kedilere bende hastayım çoook şekerler

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Benim favorim bu bizim bodrumda besliyorum severken bazen elimdeki tüyler yanıyo ama olsun sadık dostum Balrog işte ne kadar sevimli demiiiiiyyyy :seytan:

magnum_blast

Üye
maymunu tek geçerim :D

tatar_ramazan

tatar_ramazan

Üye
en güzeli ve sirini kedi oyyyyy :D

cllgr

cllgr

Üye
oh maşallah kedi köpek muhabbeti iyi gidiyor.ikisinin de yeri ayrı.güzel hayvanlar insanlarada yakınlar sevimliler.

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
kediler nankor olur :P :P ya şaka bi yana kedi ırkı yavruyken cok sirin oluo sora buyudukce sewımsızlesıo ama köpek herdem şirindir :iyi: ;;)

paratoner

Üye
maymun karizma :ehe:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
ya millet ikiye bölünmüş ikisinden birinde terccih yapsam tercihim kedilerden yana olur ama normalde köpekleri de severim .

tabi bu normalde geçenlerde benim gibim sizde hayvan gibim iki kangalın saldırısına uğrasaydınız eminim köpekler hakkındaki düşüncelerinizi değiştirirdiniz. bide bu hayvanların tekmeyle çene kemiklerini kırmakta baya bir zevklidir. :D ewwuuk ewuuuk diyem kaçmaya başlıyorlar. :haha: onun dışında ısırmaları da çok kötü oluyor :off:

ama püsücüklerde ben şahsen henüz böyle bir olayla karşılaşmadım yani :huhu:

Caine

Caine

Üye
zalim mavizeybek sen nasıl kıyıp vurursun köpeciklere yaw :'( yazık değil mi :'( :vur:
bilen bilirki kedi düşmanıyımdır ve gördüğüm heryerde allah ne verdiyse fırlatırım :DD o miiiiiiaaaaaaaaaaawwwwwwww diye bağırıp koşmaları süper oluyor :ehe: :DD

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by Caine@Sep 30 2005, 11:53 PM
zalim mavizeybek sen nasıl kıyıp vurursun köpeciklere yaw :'( yazık değil mi :'( :vur:
bilen bilirki kedi düşmanıyımdır ve gördüğüm heryerde allah ne verdiyse fırlatırım :DD o miiiiiiaaaaaaaaaaawwwwwwww diye bağırıp koşmaları süper oluyor :ehe: :DD
[post=182095]Quoted post[/post]​

sayende Vanda kedi kalmadı arkadaşlar van kedisinin soyunu bitiren aha bu şahıstır.Oysa van kedisi gibi ev havyanı mı var
cainenin son katlettiği türünün en sonuncuları van kedileri zaten nickinden belli cani

Caine

Caine

Üye
ula en son tekmeleyip vurduğum kedi şu sonda olan deelmiydi yaw :DD :ehe:

tofy

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by Caine@Oct 1 2005, 02:19 AM
ula en son tekmeleyip vurduğum kedi şu sonda olan deelmiydi yaw :DD :ehe:
[post=182244]Quoted post[/post]​
:lol2: :lol2:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
Originally posted by Caine@Sep 30 2005, 11:53 PM
[post=182095]Quoted post[/post]​

yaw kardeş ölede sen onlara bişi yapmazsan onlar seni ham yapıcak birinde de yazın evde kimsecikler yoktu kedinin biri masama çıkmış yemeğimi yiyor kediyi yakaladığım gibim duvara çarptıydım kedi dediğin hadini bilmeli değilmi? öle benim yemeğime sırnaşmamalı aç kaldım kedinin yüzünden :lol2: :off: :vur: :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt