Ayşegül Terzi'ye tekme atan Çakıroğlu'na hapis


RomeusTR

RomeusTR

Üye
    Konu Sahibi
İstanbul'da şort giydiği gerekçesiyle hemşire Ayşegül Terzi'ye tekme atan Abdullah Çakıroğlu'na 3 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Cezasına indirim ve erteleme uygulanmayan Çakıroğlu, karar onanırsa 15 ay daha cezaevine girecek.


İstanbul Çekmeköy'de şort giydiği gerekçesiyle Ayşegül Terzi'ye saldıran Abdullah Çakıroğlu'nun yargılandığı davada karar verildi. Mahkeme Çakıroğlu'nu 3 yıl 10 ay hapse mahkum etti. Abdullah Çakıroğlu'nun cezasında indirim ve ertelemeye gidilmedi.Taraf avukatları ve sanığın beyanlarının alınmasının ardından davayı karara bağlayan mahkeme hakimi, sanık Çakıroğlu'nu "inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme", "kasten yaralama" ve "hakaret" suçlarından toplam 3 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırdı.
Tutuksuz yargılanan Abdullah Çakıroğlu hakkındaki karar onanırsa 15 ay daha cezaevine girecek.
 
z.turk30

z.turk30

Üye
Karar onandı mı?
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
z.turk30

z.turk30

Üye
Onandı mı arkadaşım?
 
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Onandı mı arkadaşım?
"Daire, sanık Çakıroğlu'na "hakaret" suçundan verilen 1 yıl 2 aylık hapis cezasına ilişkin de atılı suçun unsurları oluşmadığı gerekçesiyle beraat kararı verdi. Ceza dairesinin bu kararıyla Çakıroğlu'nun cezası 2 yıla düştü ve karar kesinleşti"
Böyle geçiyor son haber
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: gonyalı
z.turk30

z.turk30

Üye
Vay anasını biz boşa yaşıyoruz
 
  • Üzüldüm
Tepkiler: gonyalı ve Silinen Üye 2526643

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt