Aysal iddialı konuştu!

 • 19 Eylül 2012
 • 306 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak Manchester United karşılaşmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

  Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Şampiyonlar Ligi'nde Çarşamba günü, deplasmanda Manschester United'la yapılacak maçla ilgili olarak "kazanmak için gidiyoruz" dedi.

  TEMEL HEDEF GALİBİYET

  Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan başkan Aysal, "Umarım başarılı bir hafta olur. Fatih Terim ve oyuncularımız zorluk derecesi yüksek maçlardan başarıyla çıkıyorlar. Uzun bir aranın ardından Old Trafford'a gideceğiz; ama bu bizim için bir yenilik değil. Bu tür ortamları Galatasaray iyi bilir. Temel hedefimiz tabii ki galibiyettir. Her maçta olduğu gibi Manchester United maçında da galibiyeti hedefliyoruz" dedi.

  BU MAÇ AVRUPA'DAKİ GERÇEK GÜCÜMÜZÜ GÖRMEK AÇISINDAN ÖLÇÜ OLMAZ

  Aysal, "Manchester United maçı, Galatasaray'ın Avrupa'daki gücünü görmek açısından ölçü olur mu?" sorusuna ise "Hayır kesinlikle olmaz. Şampiyonlar Ligi uzun bir yoldur. Üstelik bir maçın içerisinde pek çok hikaye olur. İyi oynadığınız bir maçtan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bizim temel amacımızkazanmak; ancak aksi sonuçlar Galatasaray'ın gerçek gücünü görmek açısından belirleyici olmaz. Bizim asıl misyonumuz Şampiyonlar Ligi'nde başarıdır. Bu da uzun soluklu bir mücadeleyi gerektirir. Bir maçla değerlendirilemez; ancak biz İngiltere'ye kazanmak için gidiyoruz. Ekibime güveniyorum. Başarılı bir maç çıkartacağız" diye konuştu.
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/01/2019 - 04:23