Aynalar yalan söylemez

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aynalar yalan söylemez
Size hiç kimsenin bilmediği bazı şeyler anlatacağım. Aynaları bilirsiniz sabahları kalktığımızda karşısına geçip kendinizi izlediğiniz süslediğiniz aynalar. Peki aynaya geceleri hiç baktınız mı bakmayı hiç denediniz mi? Denemek istemezmisiniz?

Geceyarısından sonre eğer cesaretiniz varsa karanlık odadaki bir aynaya (el aynası değil) uzun süre bakmayı deneyin. Oda pencereden gelen sokak lambalarının verdiği loş ışık altında olabilir. Eğer bunu yapmak istediğinize kendinizi emin hissediyorsanız başlayabilirsiniz.

"Baksam bile kendimden başka ne görebilirim ki" dediğinizi duyar gibiyim. Peki bedensiz varlıkları görmenin bir yolunun da aynalar olduğunu biliyormuydunuz. Ya da gece uzun bir süre aynaya baktığınızla gözlerinizle göremediğiniz varlıkları yada diger bir deyişle cinleri görmek istemezmiydiniz.

Anlattıklarım size ürkütücü gelmiyor mu? Yoksa siz cinleri filmlerde izlediğiniz küçük ve boktan bir lambanın içinde yaşayan varlıklar mı zannediyorsunuz. Peki onlarla iç içe yaşadığımızın farkında değilmisiniz. Onların bizi gördüğü ama bizim onları göremediğimiz bir dünyada yaşadığımız gerçeğini hiç duymadınız mı?

Hiç çevrene görmek istediğin gözle baktın mı? Denersen göreceksin ki sen farkında olmadan etrafında ki yüzlerce göz seni izlemekte....

alıntı

Nette dolaşırken böyle bir yazı okudum ve paylaşmak istedim.. doğru yada yanlış hiç bir fikrim yok..Denemedim de...

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Abi cok baktım ben gecelerı aynaya ,hatta genelde gecelerı bakarım,ama hıc basıma gelmedı ya da dıkkat etmedım,ya görünmesınler kardesım :)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
ya görünüyorlarsa fotosunu çekip foruma ekleyelim nsl olur ben bu gce bir deniyim bakalım:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ben hiç denemedim :) denemem de :ehe

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Mümkünse kafam güzelken görünsünler bir ortam kurarız, insanlarla içmekten bıktım da biraz:)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Isa abi sen içiyo musun :(

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Doğrudur arkadaşlar bu bilgi!..
Zaten ben geceleri canım sıkıldığında geçerim ayna karşısına seyrederim bunları!..
Yalnız daha iletişim kurmayı beceremedim...
Hoperlör ve mikrofonu aynaya nasıl bağlayabilirim bulamadım da... :hmmm

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İçki mi?
Hani nerde???
:icelim:

:ehe

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Doğrudur arkadaşlar bu bilgi!..
Zaten ben geceleri canım sıkıldığında geçerim ayna karşısına seyrederim bunları!..
Yalnız daha iletişim kurmayı beceremedim...
Hoperlör ve mikrofonu aynaya nasıl bağlayabilirim bulamadım da... :hmmm
webcam'i ayanaya dogru ayarlayıp bırakcaz aslında gece belli saatler arasında kayıt yapcak nsl fikir:ehe:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Içki yi duyunca hemen kulaklar dikildi :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
webcam'i ayanaya dogru ayarlayıp bırakcaz aslında gece belli saatler arasında kayıt yapcak nsl fikir:ehe:ehe
Süper!.. Dene sen bunu bu gece :ehe

Yahu her şey bir yana, vampirler ruhlar falan genelde aynada görünmezler filmlerde olsun kitaplarda olsun.
Birisi bir şey uydurmuş ama kardeşim bu kadar mı desteksiz sallanır :ehe
Içki yi duyunca hemen kulaklar dikildi :ehe
:naughty:

Seni Şirince' ye götüreceğim ben bir gün :ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şirine olursa gelirim :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Sen gel bir Şirince' ye, 15 dakika sonra inekleri şirine gibi görmeye başlarsın :ehe

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
istedigin şirine olsun:ehe

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:ehe size şirine ile mutluluklar :ehe

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Kım ıckıye kötü demiş dıyor adam ya hu,Siz Her Şeyinizi Ayıkken Kaybetmenız mi?:))
İşin gırgırı enescim arada bir eser öyle bagınlı degılız ama;)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:oke:

çeşnibahar

çeşnibahar

Üye
ben denemem bunu yaf, gecenin bi vakti kendimi korkutmaya gerek yok.. :P:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt