aylık vergi

Sponsorlu Bağlantılar

ugurkartal09

ugurkartal09

Üye
    Konu Sahibi
aylık vergi
annem dün hattına 5 tl yükledi. Yükler yüklemez aylık vergiyi kestiler, bir gün sonra 1 aylık daha vergi aldılar. Tl yüklemeyeli 1 ayı ds geçmedi geçen ayı alamazlar. Hata mı var yoksa ayda 2 defa mı vergi kesiyolar

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ayda 2 defa kesseler tek seferde hattan para keserler

darkçı

Üye
1.30 kesiolar

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
konuya şöyle bir açıklık getirelim. diyelimki 3 ay TL yüklemediniz. 3 ay sonra yüklediğiniz TL'den 3 ayın tüm vergisi; yani 1.31 x 3 = 3.93 TL kesilir. bu ister tek seferde ister parça parça olur onun hakkında tam emin değilim.

asdf4236

asdf4236

Üye
ben vodafone faturalıdan bimcelle geçtim bir sene oldu daha hiç vergi kesmedi :)

achambo

achambo

Üye
bende de vergi kesilmedi

ByKatre

ByKatre

Üye
Bendede kesilmedi

Invoke

Invoke

Üye
Yapmayın ya, bakalım ben de kesilecek mi? :D Aveada hep kesilirdi :(

asdf4236

asdf4236

Üye
Düzeltme:
Faturasız hatlardan alınan Telsiz Kullanım Ücreti nedir?
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yayınlanan 2013 Yılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ücret Tarifesine göre Telsiz Kullanım Ücreti 2013 yılı için 15,68 TL olarak belirlenmiştir. Söz konusu ücret, faturasız müşterilerimizden Ocak ayında 1,38 TL, sonraki aylarda ise her ay 1,30 TL olarak tahsil edilecektir.

2013 yılı içinde numarasını taşıyarak BİMcell'e gelen faturasız müşterilerimizden 2013 yılı boyunca, standart aktivasyon ile gelen faturasız müşterilerimizden ise aboneliklerinin ilk ayında, Telsiz Kullanım Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Bimcellin sayfasında S.S.S sayfasında yazıyor

fk555897

fk555897

Üye
hattın müşteri hizmetlerini ara. Büyük ihtimal ile bir hata vardır.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ya arkadaşlar benden vergi kesmiyorlar deyip durmayın! uyanmasınlar benden de kesmiyorlar :)

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Faturalı hattan faturasına geçtiyseniz vergi kesilmez çünkü faturalıdayken sizden 12 aylık vergiyi aldılar zaten :)

Invoke

Invoke

Üye
Benden kesiyorlar.

UpOneTR

UpOneTR

Üye

Ben vergi yok diye bunu kullaniyodum :mad:

phasan

phasan

Üye
hepsınde vergı var

Invoke

Invoke

Üye
Evet, hepsinde var. :/

• Beğen
Tepkiler: phasan
Invoke

Invoke

Üye
Benden en baştan beri kesiliyordu(aveadan geçtim). Eğer, avea dışı bir hattan geçtiyseniz belli bir süre almıyorlarmış telsiz ücreti(öyle okumuştum)

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

Üst Alt