Faturasız Aylık 4 GB 10 TL

Sponsorlu Bağlantılar

faruk_3458

faruk_3458

Üye
    Konu Sahibi
Aylık 4 GB 10 TL
Link.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • 4.5G Hızında Aylık İnternet Paketleri’nden 1 GB ve üzeri cepten internet içeren her şey dahil bir pakete kayıtlı müşteriler faydalanabilmektedir.
  • Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.
  • Paket kapsamında yurt içinde internet apn ve wap apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.
  • Paket aşımı durumunda cepten internet paket aşımları 2KR/100KB ile ücretlendirilecektir
  • Paketler kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür.
  • Paketler kapsamında sunulan kullanım hakları üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez ve paket kullanım süresi içerisinde kullanılmaması halinde silinir.
  • Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
  • Paketler 14 Mayıs 2017 tarihinde müşteri alımına kapatılacaktır. Bu tarih öncesinde pakete kayıt olan müşterilerin paketleri iptal etmedikleri sürece 6 ay boyunca yenilenecek olup daha sonra yenilenmeyecektir.
  • Paketlerden müşteriler sadece 1 kez yararlanabileceklerdir.
  • AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
  • AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
  • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gokturk_28 ve Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Turkcell'de artık Türk Telekom ile Vodafone kampanyalarının seviyelerine ulaşabilir inşallah.

• Beğen
Tepkiler: Muhammed CR7
blastx

blastx

Üye
Otomatik iptal durumu olmasa süper paket

maxirabit

maxirabit

Üye
  • Paketlerden müşteriler sadece 1 kez yararlanabileceklerdir.
Buradan sonrası okumaya gerek yok sadece 1 kez, 2. De zarar eder demek ki :D

faruk_3458

faruk_3458

Üye
    Konu Sahibi
Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
bilisimler

bilisimler

Üye
10 tl 4 gb çok güzel paket ama malesef ben alamıyorum. Değerli müşterimiz paketimizden faydalanamamaktasınız. Mesajı geldi.:(

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Zaten 1 Sefer Katılabiliniyormuş Anlayacağınız Tadımlık Paket

bilisimler

bilisimler

Üye
Ben hiç katılamıyorum tarifem uymuyor bu pakete sanırım:(

faruk_3458

faruk_3458

Üye
    Konu Sahibi
6 ay boyunca her ay 1 sefer 1 GB veya 4 GB paketleri alabiliyorsunuz ben kullanıyorum ek internet olarak çok iyi oldu

bilisimler

bilisimler

Üye
3 lü paketi olanlar alabiliyor sanırım. Neyse sağlık olsun.

Üst Alt