Aybaba sert çıktı

 • 8 Ekim 2012
 • 267 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Beşiktaş'ta dün akşam 3-0 kaybedilen Fenerbahçe derbisinden sonra, Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Samet Aybaba'nın Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın soyunma odasında futbolcularını çok sert bir dille uyardığı öğrenildi.

  "Giydiğiniz formanın ağırlığını taşıyamıyorsanız gidebilirsiniz"
  Beşiktaş'ta göreve başladığı günden buyuna ilk kez bir karşılaşmanın ardından oyuncularını soyunma odasında uyaran Aybaba'nın, karşılaşmada ortaya konan futboldan memnun olmağı ve şu ifadeleri kullandığı öğrenildi.

  "Bu akşam kendinize yakışmayan bir futbol sergilediniz. Mağlup olmanızdan çok ortaya koyduğunuz futbol beni üzdü. Takım olarak oyun disiplinine bağlı kalamadınız. Ben bu akşam ilk kez bir maçın ardından sizi soyunma odasında uyarıyorum. Üstünüzde Beşiktaş forması olduğunu unutmayın. Bu maçın ardından en kısa zamanda kendinize gelmeniz lazım. Böyle oynamaya hakkınz yok. Giydiğiniz formanın ağırlığını taşıyamıyorsanız gidebilirsiniz. Eğer böyle devam ederseniz devre arasında birçoğunuz ile yollarımızı ayırabiliriz. Herkes kendine gelsin ve Beşiktaş'ta oynadığını unutmasın."
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/02/2019 - 08:42