Aybaba: "Onu tesislerde dahi..."

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Aybaba: "Onu tesislerde dahi..."

Beşiktaş’ın hocası, yöneticiler Kıran ve Kavalcı’ya “Quaresma’yı af söz konusu bile olamaz. İyi bir hava yakaladık. Takımın havasının bozulmaması için onu tesislerde dahi istemiyorum. Gerekirse Ferrari gibi davalık olsun” dedi

Beşiktaş’ta her geçen gün değişik bir boyut kazanan Ricardo Quaresma hadisesi, teknik direktör Samet Aybaba’nın kesin tavrı ile bir başka boyuta geçti. Karabükspor galibiyeti sonrası futbol şube sorumlusu Tamer Kıran ve Ahmet Kavalcı ile Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde bir araya gelen Aybaba, bu konuda gemileri yaktığını gösterdi.

Daha önce Quaresma’ya kapıyı açık bırakan Samet Aybaba’nın bu kez tamamen zıt ve katı sözler söyleyerek, “Benim için bu defter artık kapandı. Af söz konusu olamaz. Gayet güzel bir hava yakaladık. O burada kaldıkça takım da etkileniyor. Bunun bozulmasından korkuyorum. Artık onu tesislerde dahi istemiyorum. Gerekirse Ferrari gibi davalık olsun” dedi.

YA DAVA AÇARSA...
Aybaba’nın sert ve net tavrı karşısında Kıran ve Kavalcı şaşkınlık yaşadı. Aybaba’nın bu katı tutumunun ardından ne yapacaklarını şaşıran iki yönetici alternatif plan hazırlığına girdi. Yıllık 3 milyon 750 bin Euro garanti para kazanan ve başka bir kulübe gitmeye sıcak bakmayan Portekizli oyuncu ile yeniden masaya oturulup uzlaşma zemini aranacak. Bir miktar ödeme yapılıp bonservisi bedava eline verilecek. Eğer bunu kabule yanaşmazsa tek taraflı fesih de gündeme gelecek. Ancak bu durumda Siyah-Beyazlılar’ın başı çok ağrıyacak. Ferrari davasında büyük sıkıntı çeken yönetim, Quaresma’da da aynı akibeti görürse ekonomik anlamda büyük bir sıkıntıya düşecek.

Türe

Türe

Üye
:yuru

haltie

haltie

Üye
sataydık iyi olurdu çok yetenekli bir oyuncu ama gerçek bir takım oyuncusu olamadı maalesef

MetQ7

MetQ7

Üye
Quaresmayı Türkiye'ye getirmek büyük işti ve onu Beşiktaş formasıyla izlemek ayrı bir zevk.Porto'dan beri takip ettiğim bir oyuncuydu.Gitme lan Quaresma :(

ı
ı
ı
ı
ı
ı
ı
ı
V

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Aklını kullansaydı iyi oynasaydı güzel olurdu ama hocada büyü bozulacak diye korkmasına ne gerek var.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Samet Aybaba neden bu kadar sert ve net bir ifade kullanıyor ki :S Koy adamı birkaç maç 60-70 ten sonra takıma. Kendisini göstersin. ra transferde bari satma şansın olsun arkadaş. Katı disiplin uygulayacağım diye Beşiktaş'ımın milyon eurolarını sokağa atma. Bu adam oynarsa satılır, oynamazsa baş ağrısından başka birşey olmaz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Aklını kullansaydı iyi oynasaydı güzel olurdu ama hocada büyü bozulacak diye korkmasına ne gerek var.

bir yandan haklı diğer oyuncuları geri planda bırakıyor futbolcular psikolojik olarak etkilenir maçı sanki q7 yönetiyormuş gibi oluyor ama q7 hata yaptığında ona kimse birşey diyemiyor adam istediğini yapıyor ve disiplini bozduğu oluyor ama özcanın dediği gibi ikinci yarı futbolcusu olabilir bir kere daha böyle birşey olduğunda maça girer girmez 2 gol atmıştı.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

bir yandan haklı diğer oyuncuları geri planda bırakıyor futbolcular psikolojik olarak etkilenir maçı sanki q7 yönetiyormuş gibi oluyor ama q7 hata yaptığında ona kimse birşey diyemiyor adam istediğini yapıyor ve disiplini bozduğu oluyor ama özcanın dediği gibi ikinci yarı futbolcusu olabilir bir kere daha böyle birşey olduğunda maça girer girmez 2 gol atmıştı.

Ama bak sonuçta oyun düzenini yakalamış gibi görünüyoruz al adamı kadroya 18 de olsun en azından bilsinki buzlar eriyebilir ben burdan söylüyorum hoca iyibir teknik adam olabilir ama kriz yönetmekte çok başımızı ağrıtacak kararlara imza atıyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
aynen öyle quaresma gerçekten çok yetenekli bir oyuncu biraz fazla şımartıldığı için böyle oluyor morinho bile baş edemedi samet aybabamı edecek. Biraz fazla abartıyor bu adamı 2. yarı oynatacaksın kendini zaten hemen gösterir 11 futbolcusu olduğunu gösterir ama bazı maçlar çok iyi oynuyor bazı maçlar hırsına yeniliyor önce ikinci yarı kendini göstermesini bekleyip sonraki maçlarda ilk 11'e alacaksın ama taviz vermeyeceksin baktın ilk yarı cıvıttı ikinci yarı yerine başkasına koyacaksın o da böylece hatasını anlayıp 90 dakika futbolcusu olmayı dener.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici

Q7 kendisini göstermek istediğinde çok güçlü, yetenekli ve çevik bir futbolcu oluyor. Hele ki yorgun bir takıma karşı sahaya çıkmışsa tozu dumana katar. Önemli olan Q7 nin özelliklerini yabancı takımlara gösterip iyi bir paraya satabilmek ise bence bu şekilde kullanılmalı. Ama Aybaba kendi otoritesini takıma göstermek için bir kurban olarak Q7 yi seçmişse (ki öyle gibi duruyor) Beşiktaş'ımın başını çok ağrıtacağa benziyor :(

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

Q7 kendisini göstermek istediğinde çok güçlü, yetenekli ve çevik bir futbolcu oluyor. Hele ki yorgun bir takıma karşı sahaya çıkmışsa tozu dumana katar. Önemli olan Q7 nin özelliklerini yabancı takımlara gösterip iyi bir paraya satabilmek ise bence bu şekilde kullanılmalı. Ama Aybaba kendi otoritesini takıma göstermek için bir kurban olarak Q7 yi seçmişse (ki öyle gibi duruyor) Beşiktaş'ımın başını çok ağrıtacağa benziyor :(

aynen öyle öyle bir oyuncuki istese değerini 20.000 euro yapabilir disiplinli çalışsa istese o fiyata bile gider ciddiyim o para eder adamda teknik var hızlıda gün yüzüne çıkmamış çalımlar atıyor seyir zevki yüksek bir futbolcu ama malesefki hem kendini hem takımını zor durumda bırakıyor ben hiç istemem q7 gitsin ama şartlar bunu gerektiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...