Avea'nın interneti neden bu kadar yavaş ve sürekli kopuyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Avea'nın interneti neden bu kadar yavaş ve sürekli kopuyor ?
geçen haftadan beri Avea'nın 23 TL'lik 500 DK+1000SMS+1GB't internet olan paketini kullanıyorum görüşme ve mesajlaşmada hiçbir problem yaşamıyorum fakat internete girdiğim an eğer 3G şebekesinde ise 1 Megabit bazen çok nadir 2 Megabit hızı görüyorum H+ modunda ise 3-4 Megabit Max oluyor ve bazen sayfa geçişlerinde bağlantı kopabiliyor bunun sebebi nedir ?

Telefonum Samsung Galaxy SIII,sorun telefonda değil Turkcell'in neti varken fişek gibi geziyordun ama malum Turkcell çok pahalı sadece 1 GB't internet paketi 20 TL falan :evet: 500 dk'da görüşme alsan 40 TL hadi bir sms paketi yapdığını düşün 52 TL vergisiydi şuyuydu buyuydu olsun sana o paket 60 TL :evet: biraz insaf değil mi ? :)

neyse bu kısım konuyla alakasız ben avea'da internetin neden bu kadar yavaş olduğunu ve hızlandırma şansımız olup olmadığını merak ediyorum gerçekten 1GB't paket var yavaşlığından sebep internete giresim gelmiyor...

yaso3597

Üye
Bulunduğun mevkıde avea altyapısı veya şebekesi olmayabılır avea m.h aramanda fayda var .

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bulunduğun mevkıde avea altyapısı veya şebekesi olmayabılır avea m.h aramanda fayda var .

nasıl yani ? ben Zonguldak/Merkez Genelinden bahsediyorum,hız Turkcell ve Vodafone ile karşılaştırılmayacak kadar düşük ve çok fazla kopuyor :evet:

Üst Alt