Avea'nın interneti neden bu kadar yavaş ve sürekli kopuyor ?

 • 15 Mart 2013
 • 6038 Okunma
 • 2 Cevap

 1. geçen haftadan beri Avea'nın 23 TL'lik 500 DK+1000SMS+1GB't internet olan paketini kullanıyorum görüşme ve mesajlaşmada hiçbir problem yaşamıyorum fakat internete girdiğim an eğer 3G şebekesinde ise 1 Megabit bazen çok nadir 2 Megabit hızı görüyorum H+ modunda ise 3-4 Megabit Max oluyor ve bazen sayfa geçişlerinde bağlantı kopabiliyor bunun sebebi nedir ?

  Telefonum Samsung Galaxy SIII,sorun telefonda değil Turkcell'in neti varken fişek gibi geziyordun ama malum Turkcell çok pahalı sadece 1 GB't internet paketi 20 TL falan :evet: 500 dk'da görüşme alsan 40 TL hadi bir sms paketi yapdığını düşün 52 TL vergisiydi şuyuydu buyuydu olsun sana o paket 60 TL :evet: biraz insaf değil mi ? :)

  neyse bu kısım konuyla alakasız ben avea'da internetin neden bu kadar yavaş olduğunu ve hızlandırma şansımız olup olmadığını merak ediyorum gerçekten 1GB't paket var yavaşlığından sebep internete giresim gelmiyor...
   


  Yazan: avcitalip
 2. Bulunduğun mevkıde avea altyapısı veya şebekesi olmayabılır avea m.h aramanda fayda var .
   
 3. nasıl yani ? ben Zonguldak/Merkez Genelinden bahsediyorum,hız Turkcell ve Vodafone ile karşılaştırılmayacak kadar düşük ve çok fazla kopuyor :evet:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 03:26