Avea'dan mesaj yollayamıyorum ne olur yardım edin :'((

Sponsorlu Bağlantılar

spware

Üye
    Konu Sahibi
Avea'dan mesaj yollayamıyorum ne olur yardım edin :'((
arkadaslar avea'dan mesaj yollayamıyorum "basarısız" diyor sonrada "sebeke ayarlarını kontrol edin" hatası alıyorum ne yapmam lazım ne olur yardım edin :sukur::sukur::sukur::sukur::sukur:

• Beğen
Tepkiler: burcu özder

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Mesajlar > Ayarlar'a gelin orada kullanılan mesaj ayarları tarzında bir ayar olması lazım. Orayı bir kontrol edin avea mı seçili diye. :oke:

dj_falcon

dj_falcon

Üye
ya aslında önceki hattın turkcell ise ondan hata veriyor bende vermişti bende yelefına hard dormat attım dyuzeldi sende dene telin NOKIA ise hard format at arkdasım

• Beğen
Tepkiler: hesko

eşek

Üye
hard format nasıl atılıyor

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
Mesaj ayarlarından mesaj merkez no ayarlarını bul. O numarayı kontrol et!!! Yapamazsan müşteri hizmetlerinden öğren o numarayı!!!

eşek

Üye
ya brıkın formatı lütfen şu iş nasıl olacak anlatın spware arkadaşın yaşadığı sorunun aynısını ben yaşıyorum çıldırmak üzereyim

technonur

technonur

Üye
mesaj merkezini kontrol edin muhtemelen numara deişmiştir yada seçili op avea değildir

eşek

Üye
arkadşlar merkez no. doğru benim tlf 6230i tam olarak nasıl düzelteceğimin yolunu yazabilirmisiniz

--------------- Ekleme ---------------

seçili op u nerden buluyoruz

paradox1026

paradox1026

Üye
mesaj merkezi numarasını bul ara 500 ü

alemburda

alemburda

Üye
Mesaj ayarlarından mesaj merkez no ayarlarını bul. O numarayı kontrol et!!! Yapamazsan müşteri hizmetlerinden öğren o numarayı!!!

mesaj merkezini kontrol edin muhtemelen numara deişmiştir yada seçili op avea değildir

mesaj merkezi numarasını bul ara 500 ü

1.) AVEA MESAJ MERKEZ NUMARASI +055598008000
MESAJ MERKEZ NUMARASINA GİRMEK İÇİN :
MESAJLAR > SEÇENEKLER > AYARLAR > KISA MESAJ > MESAJ MERKEZLERİ > SEÇENEKLER > YENİ MSJ. MERKEZİ SEÇ
MSJ MERKEZİ İSMİ : AVEA
MESAJ MERKEZ NUM. :+055598008000
OLARAK KAYDET.

VEYA
2.) MESAJ MERKEZ NUMARASINA DEĞİŞTİRMEK İÇİN :
MESAJLAR > SEÇENEKLER > AYARLAR > KISA MESAJ > KULLANILAN MESAJ MERKEZİ > TELSİM,AVEA,TURKCELL YAZAR EGER VARSA AVEA YI SEÇ TAMAM DE ÇIK EGER YOKSA 1. YÖNETİMİ YAP. :oke:

BU ANLATIM 6600 A GÖRE YAPILMIŞTIR.

scoop

scoop

Üye
arkadaslar avea'dan mesaj yollayamıyorum "basarısız" diyor sonrada "sebeke ayarlarını kontrol edin" hatası alıyorum ne yapmam lazım ne olur yardım edin :sukur::sukur::sukur::sukur::sukur:

"şebeke sevislerini kontrol edin" yazıyo ekranda..msj ayarların yapılıysa yani msj merkez numarani +905598008000 olarak girdiysen merak etme bi sorun yok,aveada bazen öyle sorunlar oluyo,msjlar iletilmiyo.sorunu kaynağı avea merkez,özellikle 5000 sms kullanıyosan byle sorunlar çok oluyo...:nargile: