Aveada ödemeli Arama

Sponsorlu Bağlantılar

worldcild

Üye
    Konu Sahibi
Aveada ödemeli Arama
aveada ödemeli arama yapmak için illaki 40 kontor olmasımı gerekiyor.
40 kontorden asağı olursa ödemeli arama yapılmıyomu.
ii de bu ne sacma bi şey ozaman.insan bi zor durumda kalsa illaki 40 kontoru olan birinimi bulcak
...neyse bunlar önemli değilde:)
siz benim şu soruyu yanıtlarsanız cok sewinirim

madmann

madmann

Üye
hayır en az 10 knt lazım bildiğim kadarıyla

kikaksk

kikaksk

Üye
karşındakının 40 knt olması gerekir..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Aveada ödemeli arama var mı yaw..

bassavci

bassavci

Üye
şimdi baktım. avea syfasına böyle bir koşul yok.
sayfa açıklaması aşagıda.

İletişiminizi artık hiçbir şey engelleyemez!

Faturalı ya da faturasız bir Avea hattınız varsa, BenimİçinÖde servisi sayesinde, diğer bir Avea kullanıcısını ödemeli olarak arayabilirsiniz. Konuşma ücretini siz (arayan) değil, çağrıyı kabul ettiği takdirde karşı taraf (aranan) öder. BenimİçinÖde servisi, GSM teknolojisinde bir yeniliktir.

Acil bir arama yapmanız gerektiğinde kontörünüz bitmiş ya da faturanız kabarmışsa, istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz.

Kullanım

Çok basit. Sadece aradığınız numaraların başına 9696 tuşlamanız yeterli.
Ödemeli arama geldiği bilgisi, aradığınız kişinin cep telefonuna anında sesli mesaj olarak bildirilir. Karşı taraf kabul ederse, konuşma gerçekleşir. Sonuçta arayan değil, aranan kişi ücretlendirilir.

worldcild

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaslar
sanırım bassavcını dediği gibi oldu olay önceden 40 kontor lazımdı.herkese tesekkürler

cepix

cepix

Üye
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Mar 2 2006, 11&#58;25 PM) [post=289533]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

3 Aydır falan var

worldcild

Üye
    Konu Sahibi
ne 3 ayı yaw
ben 1 senedir kullanıyom

kikaksk

kikaksk

Üye
<div class='quotetop'>(cepix &#064; Mar 4 2006, 11&#58;03 PM) [post=290820]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(van_hoijdonk &#064; Mar 2 2006, 11&#58;25 PM) [post=289533]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

3 Aydır falan var
[/b][/quote]

3 ay diil yaklasık 2 senedir var...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ana hatttım Turkcell.. Avea ve telsim ise cüzdanda duruyo gerektiği zaman kullanıyorum yada uzun süre kullanmıyorum denebilir..

worldcild

Üye
    Konu Sahibi
ya bassavci hala ödemeli arama yapılmıyor.galba bu 40 konyot sınırı hala duruyor.ben arastırdım ama bulamadım.bi daha baksanız olmazmı

bassavci

bassavci

Üye
yardımcı olmak isterdim ama şuanda telsimi kullanıyorum.
internet sayfasında acıklama yok.
2 kontör karşılıgında müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsin.
cepten 500 &#39;i arayacaksın....
kolay gelsin...

Caine

Caine

Üye
40 kontor sınırlaması falan yok. aveanın şu sıralar hiç bir servisi doğru düzgün çalışmıyor ki o da çalışsın

worldcild

Üye
    Konu Sahibi
varkı elbette var konuyu bır sene önce acmısım unutmusum bakmamısım ve hala sınırlama var yaaaa karsıdakının kırk kontoru olması lazım en az

youngprogrammer

Üye
teşekkürler

Üst Alt