Avea Wap sorunu.Acil Yardım ?

Sponsorlu Bağlantılar

6489426

Üye
    Konu Sahibi
Avea Wap sorunu.Acil Yardım ?
Bir süredir avea hattımla 0.facebook sitesine girmeye çalışıyorum. Öğrendim ki Wap ayarı almak gerekiyormuş. Ayar almak için online işlemler' kısmına girdim avea'nın sitesinden. Ayarı gönder dediğimde karşıma '' Bu servisi kullanmak için yeterli krediniz bulunmamaktadır yada Hattınız bu servis kullanımına kapalıdır. ''
Yazısı çıktı. Bakiyem yeterli 2 tl var. Telefonum N78 .Lütfen bilenler bir zahmet yardımcı olur musunuz..

arslansem

arslansem

Üye
Aveada wap ayarları ücretsiz değil mi?
Sanmıyorum çünkü.O ayarları aldıktan sonra hattın internet kullanımına açılacaktır zaten

muhammed cy

Üye
eğer hattında 3 tlden az varsa ayarlarını alamazsın. Ayarları manuel girmeyi dene apn: wap kullanıcı adı:wap şifre:wap ben böyle yaptım ve oldu

--------------- Ekleme ---------------

eğer hattında 3 tlden az varsa ayarlarını alamazsın. Ayarları manuel girmeyi dene apn: wap kullanıcı adı:wap şifre:wap ben böyle yaptım ve oldu....

6489426

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşim. :oke:

beşiktaşkkk

Üye
bende facebooka bedava giremiyorum yha :/ 0.facebook.com yazıoyrum ama ücretli oluyo nedenini bilen ??:ağlarım:

bozkurduz

bozkurduz

Üye

dersim_6262

Üye
arkadaslar siteye yeni üye oldum ama yardımınıza ihtiyacım var ben bugün blackberry 9700 telefon aldım ve internete ğiremiyorum wap ayarlarını yapamiyorum hattım avea wifi yide kulanamiyorum mini opera istiyordu onu dsa indirdim ama wap ayarı olmadıqı için kullanamiyorum wap ayarlarını ayarlamama yardımcı olun lütfen arkadaslar

caglet

caglet

Üye
Telefondan 'Web' ikonuna basın.Ardından 'Yer İmi Ekle' tıklayın.
İsim: Yer İmi olarak kalsın
Adres: YAZIN
Erişim Noktası : Varsayılan YAZIYORSA DEĞİŞTİRİN - Avea WAP GPRS YAPIN
Kullanıcı İsmi : BOŞ
Şifre : BOŞ
Bunları Yapın ve kaydedin.. Ardından WEB'e girdiğinizde orda yer imleri arasında bunu görürsünüz.. Ve tıklayın otomatik açılır açılınca en üstte aveanın ücretsiz erişimidir .. yazısını görürsünüz.. İsim neden yer imi derseniz çünkü ben denerken facebok yaptım kontor gitti.. Çoğu kişide 5800 - n97 gibi tel.lerde kontor gider ama bu şekilde yapın hiç gitmez istediğiniz yerden facebook'a girebilirsiniz

6489426

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler dostlar. Wapgprs ayarları alınca sorunum düzeldi. ayrıca internetten ayar alacaklar 3 tl felan hattınızda olmadığı sürece ayarlar gelmiyor.

Üst Alt