Avea Taraftar paket 8Gb internet hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

baris.sarak

baris.sarak

Üye
    Konu Sahibi
Avea Taraftar paket 8Gb internet hakkında yardım
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce avea taraftar paketi 8gb internet aldım 12 aylık .Kota sorgulama doğru çalışıyormu yada doğru yere mi mesaj attım

KULLAN yaz 9495'e gönder.Buraya gönderdim ve bana gelen mesaj : Kalan Internet 26/11/2011 : 5194MB
Sizce doğru bilgiler mi ? yoksa oynama olabilirmi?

ibo_Star

ibo_Star

Üye
1 haftada nerdeyse 2.8gb gitmis.
ilk aldiginda onay mesajini bekledin insallah.

beklemeyen bilmiyenler 30saniye icin bile ilk faturada extra 150-250tl oduyor

u_cosar

u_cosar

Üye
kalan yaz 5555 e gönder

bacanak34

Üye
KULLAN yazıp 5555 yada 9495 e sms gönderdiysen 2 gün öncesine ait net klan mb bilgilerine ulaştın demektir.

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
TARAFTAR MODEMLERDE;

Paket aşımlarında MB başına 0,05TL olarak ücretlendirilir.Veri kullanımlarından abonenin faturasına yansıtılacak en fazla fatura tutarı 199TL'dir.12 ay sonunda 5GB paket 29TL ile, 8GB paket 39TL ile devam eder.

noss.bar

Üye
illa 48 saat öncesi demek değildir ben en son 1085 mb kullanmıştım bir saat sonra baktım avea bağlantı yöneticindeki sayım ile web teki kalan tuttu ondan sonra 4 gün girmedim nete iki bakiyede değişmedi ama siz gene de 48 saat öncesini bilin avea bu Ne yapacağı belli almaz

furuk61

Üye
Geçen ay kotamı KULLAN 9495'le öğrendim ancak bu ay mesajı yolladığımda cevap gelmiyor. Acaba servis numarası mı değişti ? Birde kota sorgulamak için 40 kuruş almaları soygundan başka bir şey değil.. Ucuza internet verip başka yollardan faturayı aynı hesaba getirmeye çalışıyorlar...

ACROPHO3i4

ACROPHO3i4

Üye
Faturayı aynı hesap a getırmek ıstemez avea. yanı gerek duymaz.
Bu sorgulama son 48 Saat harıctır.
Cunkı kullanım tutarınızı anlık alırsanız ne kdar kullandıgınız sordugunun anlamı olmaz.

Sistemsel sıkıntıda olabılır.

Teknık destek ıcın avea hattından 500 yada 444 1 500 ü arayarak teknık destek alabılırsınız...

özzgs

özzgs

Üye
1 haftada nerdeyse 2.8gb gitmis.
ilk aldiginda onay mesajini bekledin insallah.

beklemeyen bilmiyenler 30saniye icin bile ilk faturada extra 150-250tl oduyor

arkadaşlar ben bugün aldım 8 gb lık gsm. modemime msj geldi 8 gb tanımlanmıştır diye. kullanmaya başladım ama korkuyorum bu faturası çok gelen arkadaşların yorumlarını okudum farklı sitelerde. bir yardımcı olun akıl verin vallahi tadım kaçtı :vur

mm_ras

Üye
sms merkezi numarasının başına +90 yazarak değiştir. sorun halloluyor.

maxirabit

maxirabit

Üye
En yüksek fatura bedeli 199 yazıyorsa şu olabilir;internet paketiniz+199 dur çünkü ben en yüksek paket bedeli demedim diyip sıyrılırlar o yüzden kotalı olanlar dikkat edin derim en yüksek fiyattan ücretlendirebilirsiniz ay sonunda. Veya hızınız çok düşmüşse paket aşımı olmaz ama en yüksekten ücretlendirilmiş olabilirsiniz demektir zaten kotalı olanların bilerek hızını yüksek tutarlar firmanın en yüksek hızını kotalı paketlerle verirler dikkat etmenizde fayda var.

Üst Alt