avea müş.hizm. dalga geçme:DDD

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papi40

papi40

Üye
    Konu Sahibi
avea müş.hizm. dalga geçme:DDD
avea müşteri hizmetleriyle dalga geçmişler ... izleyin:ehe

paradox1026

paradox1026

Üye
saçma... yazık yhaa acıorum m.temsilcilerinize yazık gunah

lovestar

lovestar

Üye
müşteri:Nasıl olabilir ben onu öldürürüm
temsilci:Olabilir o sizin tercihinizdir :kop:

onaylamıyorum ama çok komikmiş.sağolasın...

Uni

Uni

Üye
koptum eyvallah sağol kardeş :D

eren6523

eren6523

Üye
koptum :kop:

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:)görevini yapan memurla dalga gecip bizleri daha fazla beklememize sebep olup kul hakkına riayet etmemesi cok abestir.her kes birbirine saygılı olmalı.bu arkadaşların yüzünden 45 dk müşteri hizmetlerinden beklemek hiç hoş değil.tabiiki türkiyede kriz var bu sorunların ortaya cıkması normaldir.anlayış gösteriyorum amma osmanlının torunları daha akıllı ve teknolojiyi ve ilmi doruklara cıkarıp imf ye köle yapaması bence daha uygun ve güzel olabilir.tabiiki şaka dozaşında ve insanları rencide olmayacak şekilde olursa olabilir.ben şahsım olarak tasvip etmiyorum.görevini yapanlarla dalga gececegimize kendi işlerimizi düzene sokup saygılı üretken toplum olmamız dileğiyle.saygılarımla......:oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye
:)görevini yapan memurla dalga gecip bizleri daha fazla beklememize sebep olup kul hakkına riayet etmemesi cok abestir.her kes birbirine saygılı olmalı.bu arkadaşların yüzünden 45 dk müşteri hizmetlerinden beklemek hiç hoş değil.tabiiki türkiyede kriz var bu sorunların ortaya cıkması normaldir.anlayış gösteriyorum amma osmanlının torunları daha akıllı ve teknolojiyi ve ilmi doruklara cıkarıp imf ye köle yapaması bence daha uygun ve güzel olabilir.tabiiki şaka dozaşında ve insanları rencide olmayacak şekilde olursa olabilir.ben şahsım olarak tasvip etmiyorum.görevini yapanlarla dalga gececegimize kendi işlerimizi düzene sokup saygılı üretken toplum olmamız dileğiyle.saygılarımla......:oke:
hocam naptın sen ya dinden girdin osmanlıya daldın imf den cıktın :D

su soru gelıo aklıma hırsızın hıc mı sucu yok ? avea musteri hızmetleri sorunlarını butun turkıye biliiyor

a21a

a21a

Emekli Yönetici
Aynı müşteri görevlisi birazdan bir başka müşteriye hizmet vermeye çalışacak.. hemde belki çok mağdur bir müşteriye.. ne kadar yardımcı olabilecek acaba.. Ağlanacak halimize gülüyoruz..:hmmm

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:megafon: al birini vur öbürüne hocam naptın sen ya dinden girdin osmanlıya daldın imf den cıktın :D

su soru gelıo aklıma hırsızın hıc mı sucu yok ? avea musteri hızmetleri sorunlarını butun turkıye biliiyor :vur

--------------- Ekleme ---------------

Aynı müşteri görevlisi birazdan bir başka müşteriye hizmet vermeye çalışacak.. hemde belki çok mağdur bir müşteriye.. ne kadar yardımcı olabilecek acaba.. Ağlanacak halimize gülüyoruz..:hmmm

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
.......:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt