Avea inTouch ZTE Blade Avea inTouch 3 Rom Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

TRCrystal

TRCrystal

Üye
    Konu Sahibi
Avea inTouch 3 Rom Var mı?
Arkadaşlar Avea inTouch 3 için Orjinal ve Güncel Rom bulamadım. Bilen varsa link atabilir mi?

baho908

Üye
şu var gayet düzgün çalıştı benim telefonda tavsiye ederim. custom recovery yüklü olması lazım yanlız kurabilmen için.

vedatyalcin

Üye
Cwm' yi nasıl kurdunuz
Günlerdir uğraşıyorum cwm'yi kuramadım telefona

visali

visali

Üye
yok mu bilen birisi avea intouch 3 için güzel bir rom bulsa nasıl yükleneceğin anlatsa da bizde yüklesek..... her telefonun çıkıyor bu intouch 3 e hala bir rom bulamadım gitti. :((

vedatyalcin

Üye
CWM nasıl kurulur zte blade q yani intouch3 de. Beceremiyorum. Lütfen yardım edin.

frkn54545454

Üye
Avea intouch 3 için cwm dosyası bende var

Dosyanın linki:

Kurulum:
Öncelikle KESİNLİKLE!!! Mtk Droid Tools ile yedek alın!!! Bir sorun olursa sp flashtool ile yedeğe geri dönersiniz
. Mobile uncle mtk tools adlı uygulamayı google play'dan indirin .
Recovery update ye tıklayın recovery.img adlı dosyayı seçin gerisini ingilizceniz iyiyse halledersiniz. Bu arada mobile uncle mtk tools ile imei yedeği alırsanız iyi olur çünkü imei yok olursa yedeği geri yüklersiniz. Çünkü ben daha önce farklı bir cwm flaslamaya çalıştım ancak cihaz açılmadı. Zorla da olsa açmıştım ama imei yok olmuştu. Servise gönderdim.

Son düzenleme:

umutyolculuğu

Üye
ARKADAŞLAR LÜTFEN ŞU İŞİ BİRAZ NET DREVER CVM ABD ARKADAŞLAR BUNLARIN HEPSİ NASIL KURULACAK BEN TELE 4.4 YAPMAK İSTİYORUM ORJİNALDEN ÇIKMAK İSTİYORUM AMA BU ARAD ÇALIŞMASINIDA NASIL YAPICAZ BİR DETAY LÜTFENN SIRALARI NASIL OLUCAK

Üst Alt