avea her yöne dakika kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
avea her yöne dakika kampanyası
merhaba arkadaşlar aveanın faturasız hatlar için her yöne dakika kampanyası var mı? yardımcı olursnız sevinirimmm...

pıatr

Üye
150 yaz 1100 gönder her yöne 150 dakika 10 TL, ayrıca heryöne 200 dakika var 20 TL(aveanın sitesinde mevcut).......

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
şu an sadce 9 tl bakiyem var hocam...9 tl ye kampanya var mı ?

pamukk

Üye
mobil öğrencı kampanyasına katıl.ayda 20 tl yukle her yone 250 dk bedava kazan ve ayrıca 10 dakıkası 50 kurusa konus

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
mobil öğrencı kampanyasına katıl.ayda 20 tl yukle her yone 250 dk bedava kazan ve ayrıca 10 dakıkası 50 kurusa konus
hocam ben aslında mobil öğrenci tarifesindeydim genç avea tarifesine geçmiştim bu tarifenin de hiç bir avantajını göremedim tekrar mobil öğrenci tarifesine geçeyim dedim ama bu seferde 10 tl istiyor...en son avea online işlemlerden yapmaya çalıştım ama nafile..olmadııı...şu anda evet en avantajlı tarifee mobil öğrenci...

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
hocam ben aslında mobil öğrenci tarifesindeydim genç avea tarifesine geçmiştim bu tarifenin de hiç bir avantajını göremedim tekrar mobil öğrenci tarifesine geçeyim dedim ama bu seferde 10 tl istiyor...en son avea online işlemlerden yapmaya çalıştım ama nafile..olmadııı...şu anda evet en avantajlı tarifee mobil öğrenci...

avea kullandığım zamanlarda ben mobil öğrenciyken beni genç avea tarifesine geçirmişlerdi (benim bilgim olmadan geçirmişlerdi yalnız.) şikayetvar.com da yazmıştım aradılar geri mobil öğrenciye geçirdiler,ücret filan istemediler :)

dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
    Konu Sahibi
avea kullandığım zamanlarda ben mobil öğrenciyken beni genç avea tarifesine geçirmişlerdi (benim bilgim olmadan geçirmişlerdi yalnız.) şikayetvar.com da yazmıştım aradılar geri mobil öğrenciye geçirdiler,ücret filan istemediler :)

şikayetvar.com bu siteyi çok ciddiye alıyorlar şirketler ya...ben hiç denemdim ama daha önce de duymuştum bu siteyi...ben de mi yazssam ya..ben mobilöğrenci olmak istiyorum ya..

yarenler42

Üye
arkadaşlar ben bu avantajdan yararlanmak istiyorum 150 yazıp 1100 a gönderiyorum fakat hatalı kelime girdiniz diye mesaj geliyor, kampanyaya 18 eylüle kadar müracaat edebilmeme rağmen sistem bana yamuk yapıyor. tüketici hakları bana yardımcı olabilir mi. veya avea ya bu durama çözüm bulabilir mi. teşekkürler

Üst Alt