Avea aran kazanda değişiklik

Sponsorlu Bağlantılar

rollercoaster

rollercoaster

Üye
    Konu Sahibi
Avea aran kazanda değişiklik
16 Ekim 2009 tarihinden itibaren avea aboneleri diğer operatör ve sabit hatlardan arandıkları her 10 dk karşılığında 5 kontör hediye alabilecekler ve bu sadece ayda 30 kontörle sınırlı olacak!!!

burak2260

burak2260

Üye
hay ben böyle işin ne anladık ozaman??

orkun_celik_

Üye
gittikce dusuruyorlar ya

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
Aveanın yapacağı iş bu kadar olur.

paradox1026

paradox1026

Üye
avea hattımı taşıyacaktım bir neden daha:D

arslansem

arslansem

Üye
Sınır neden oluyor ki?Değişikliği anladıkta :hmmm

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Aveayada bu yakışır zaten

darülmendep

darülmendep

Üye
Berbat

rollercoaster

rollercoaster

Üye
    Konu Sahibi
turkcell deki kampanyalara bak bide aveaya bak,trkcelle kazık derler ama avea turkcelli aratmıyo

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
bu saatten sonra avea bitmiştir bnm için.... :@

dsfc

Üye
Arkadaşlar aveada biyerde haklı sınırsız faturalılar cıkınca herkes anasından babasından tanıdıgından 10.dk.arayıp kontör kazanıyodu haksız şekilde aveada bu olayın önüne gecmek icin yaptı bence

darülmendep

darülmendep

Üye
Katılıyorum. Böyle olması belki bizim için pek iyi olmadı ama yine de bir takım varyemezlerin önüne geçildi

Pooodolski

Pooodolski

Üye
Operatör değişikliğinden dolayı bir sürü bedava konuşma var. Bundan dolayı böyle yaptılar diye düşünüyorum.

ultraadrenalin

ultraadrenalin

Üye
avea ilk başta "müşterinin ayağı alışsın mantığı" ile hareket etti..belli bi sayıda aboneye ulaşıncada kazıklamaya başladı

Buğrahan58

Buğrahan58

Üye
Lanet olsun bu avea ya millit çıkartır bunlar düşürüyorlar:off:

solgun50

solgun50

Üye
ya bu anlamda en kralı vfone cep aran her 10 dk 5 kontör eee daha ne olsun hemde heryöne sınır felan yok normal tarifen neyse onunla ücretlendiriliyo hem de yeni numara taşıyanlara her ay 250 dk canavar...

ViperRKO

ViperRKO

Üye
Avea ulaşsın belli bir kullanıcıya bak ne bicim kazık oluyor. vodafone en iyisi ama vodafonelu kimsemyok cevremde.

aylinezgi

Üye
ya bişey soracağım kazandığımız kontörleri satabiliyor muyuz ?

killer_play_boy

killer_play_boy

Üye
olamazzzz

Üst Alt