AVea 3G geçmeye yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SORMOR124GS

Üye
    Konu Sahibi
ARKADADAşlar benim ceptelefonum n73 hattım avea 3g geçmiyi düşünürum acaba köntör gidiyor mu????:sn:
 


darülmendep

darülmendep

Üye
Yok geçmek için kontör gitmez
 
darkman81

darkman81

Üye
geçmek için gitmiyor ama avea 3G çekiyor mu acaba ? asil önemlisi bu :D
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Daha 3g ile tanışamadık bile
 

SORMOR124GS

Üye
    Konu Sahibi
ben 3g geçtim arkadaşlar 1 telefon geldi avea dan 3g geçmek ister misiniz? diye geçmek için 3 basınız dedi bende bastım artık 3g liyim :oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt