Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

4Srcn

Üye
    Konu Sahibi

Samsung Galaxy S Denendi.

Farklı cihazlarda sonuclarıda yazarsanız sevinirim.

Apk ve sdcard dosyası rar'ın içinde.

==== > <====

Şehriyar

Şehriyar

Üye
tesekkurler

spongemert

spongemert

Üye
Galaxy Fit'e de olur mu?

xpity

Üye
Lg Optimus Black ile denedim, Apk dosyası çalıştı Ds dosyasını gameloft\games içine attım görmedi. Ama diğer gameloft oyunları aynı klasör içindeler. Sizde böyle bir sorun oldumu? Yada sd kart dosyasını nereye attınız?

----------Eklendi @ 16:15:13 ---------- Yazıldı @ 16:04:55 ----------

Biraz araştırma yapınca oyunu kurmadan önce uçak moduna almamız gerektiğini, kurduktan sonra uçak modundan çıkartmamız gerektiğini, ondan sonra sd kart dosyalarını kopyalamamız gerektiğini gördüm. Denememe rahmen yinede wifi üzerinden dosyalar indirilsin mi dedi, tuhaf. (h)

last321

Üye
eline sağlık

farukozer4444

farukozer4444

Üye
tsk lerr

OğuzcanAbi

Üye
Lg Optimus Black ile denedim, Apk dosyası çalıştı Ds dosyasını gameloft\games içine attım görmedi. Ama diğer gameloft oyunları aynı klasör içindeler. Sizde böyle bir sorun oldumu? Yada sd kart dosyasını nereye attınız?

----------Eklendi @ 16:15:13 ---------- Yazıldı @ 16:04:55 ----------

Biraz araştırma yapınca oyunu kurmadan önce uçak moduna almamız gerektiğini, kurduktan sonra uçak modundan çıkartmamız gerektiğini, ondan sonra sd kart dosyalarını kopyalamamız gerektiğini gördüm. Denememe rahmen yinede wifi üzerinden dosyalar indirilsin mi dedi, tuhaf. (h)

Ilgıncmıs :hmm

r.sambora

Üye
Merhaba arkadaslar.bu islerde yeniyim dun oyunu burdan indirdim kurdum oyunu acinca menu ekrani beyaz yazilar gorunmuyo bozuk yani sanirim kurmayi bilmiyorum.birisi anlatabilirmi acaba telefon samsung galaxy S2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt