atmaması lazım


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glegend89

Üye
    Konu Sahibi
Adamın birinin habire karnı atıyomuş. Doktora gitmiş. "Dr.bey benim hep karnım atıyor!" demiş. Doktor da: "Allah Allah! Atmaması lazım!" demiş.
Adam "peki!" deyip çıkmış. Hipodroma gitmiş at maması bulup yemiş ve karnının atması geçmiş. Ardından tekrar doktora gitmiş:
"Dr.bey karnımın atması bitti, teşekkür ederim!" demiş. Doktor da:
"Allah Allah! Bitmemesi lazım!" demiş.
Adam da gidip bit memesi aramış.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt