Duyuru Atışmalar Tartışmalar Konu Dışı Grup Halinde Muhabbetler Geyik Çevirenler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bülent872

Bülent872

Üye
Bu konuyu ben açsam @Mesut Aktaş ve diğer görevliler ya bana uyarı mesajı atar yada direk sualsiz forumdan men yerim.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Bülent872

Bülent872

Üye
Aman aman reisten nameler.

Yönetici tarafından düzenlendi:
PALA.

PALA.

Üye
Aman aman nereye geldik bir anda neresi lan burası :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Bülent872

Bülent872

Üye
@Mesut Aktaş Yüce Yargıç benimle uğraşmaya bir fiil başladı ve yorumumu buraya salladı.

Nahl 90.Ayetinde şöyle bir şey geçmektedir. ''Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder..........'' diye devam eder.
Yüce Yargıç putlarını yıkıp beynindeki kendi adalet kavramına son vermen dileği ile.

Baydırman

Baydırman

Moderator
@Mesut Aktaş Yüce Yargıç benimle uğraşmaya bir fiil başladı ve yorumumu buraya salladı.

Nahl 90.Ayetinde şöyle bir şey geçmektedir. ''Muhakkak ki Allah, adaleti, iyiliği, akrabaya yardım etmeyi emreder..........'' diye devam eder.
Yüce Yargıç putlarını yıkıp beynindeki kendi adalet kavramına son vermen dileği ile.
Usta mesajı taşıyan benim. Konu ile alakası olmayan, atışmaya, tartışmaya, geyiğe dönen mesajlar buraya taşınıyor.

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
PALA.

PALA.

Üye
Yeni bir ban vakası daha...
Eskiden olanlar unutulmayacaktır illakin ama burada kadıyı kadıya şikayet edemeyiz, edersek de ortaya farklı bir sonuç çıkmıyor malesef.
Bir çoğumuzun herhangi bir sebepden yada kendi önyargısından ötürü yıldızı barışmıyor olabilir...
Burada yönetimle veya aramızda husumet bulunan üyelerle atışmak yerine sevdiğimiz üyelerle muhatap olmak en iyisi diye düşünüyorum :hmmm
Ooo çok iyi mekan burası iyi yere getirdin bizi sağol :)
Seni kayırıyorum :naughty:
Semaver kur, buraya uğrayan fazla :çay:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt