AT&T Lumia1020 önsiparişleri tükendi

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
AT&T Lumia1020 önsiparişleri tükendi

Nokia gectigimiz hafta ses getiren bir cihaz tanıtımı yapmıştı.

Lumia1020 hem 41MP Pureview kamerası hem de 2GB RAM ile oldukça dikkat cekmişti. Bir kac gün önce AT&T online store üzerinden ön siparişe açılan cihazın stokları tükenmiş durumda. AT&T'den yapılan açıklamada kısa süre icinde tekrar önsipariş satışların açılacagı yönünde. Stok sorununun aşırı ilgiden mi yoksa talep hesap hatasından mı kaynaklandıgı bilinmiyor. Fakat cihazın tanıtıldıgı günden bu yana oldukca olumlu tepki aldıgı biliniyor. Fiyat olarak da İphone5 32GB modelinden 150$ ucuz olması satışların beklentilerin üzerinde olmasını saglayabilir.

• Beğen
Tepkiler: n000k

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,bende sipariş verecektim ama kalmamış:)

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
komando04

komando04

Üye
teşekkürler abi

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
:tşk: Bu arada Ülkemize de operatör yoluyla mı gelir ilk.Mesela Türkcell ile

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Keşke SnapDragon 600 olsaydı. Tadından yenmezdi :ah

IVI-Elia

Üye

buyuk ihtimalle oyle olur:oke:

İstediginiz cihaz şu anda hazirlaniyor Eylul ayındaki Nokia World etkinliginde duyurulacaktır:oke:

Peki adı ne olacak?Yani olabilir? Lumia 1120 mi?Ya da Türkiyeye 2013de giriş yapabilir mi? (doğmamış bebeğe don biçtik biraz ama )

• Beğen
Tepkiler: teAtalay
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

buyuk ihtimalle oyle olur:oke:

İstediginiz cihaz şu anda hazirlaniyor Eylul ayındaki Nokia World etkinliginde duyurulacaktır:oke:

Ben istemedim abi bana kalırsa ben SnapDragon 800 işlemcili , Adreno 330 GPU'lu ve 41 MegaPixel'lik bir alet istiyorum. Düzeltme imkanımız var mı abi :ehe

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
m542tf

m542tf

Üye
Bence 1020nin adı 926 olmalıydı bu yeni model de 930 olmalıydı.Desenize 920 baya eskiyecek vay be üstüne kaç telefon çıktı Bi senede

1020 hariç 925 ve 928, 920 ile kardeşler. L925-l928, l920 nin farklı yorumları diyebilirim. Asıl Elop amcanında bahsettiği 4. Çeyrekte olacak etkinlikte tanıtılması muhtemel 4 çekirdekli telefon 920 yi eskitir.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
madem konusu açıldı burada aciklayayim. Nokia akilli telefon dizayn şefi bugun bir roportaj verdi. Aslinda lumia925 cok daha buyuk bir ekrana sahip olarak tasarlanmiş fakat kasanin anten olarak kullanilmasi daha buyuk ekrani engelledigi icin mecburen 4.5" ekrana sadik kalinmiş. Yani bir sonraki ust segment cihaz buyuk ihtimalle 4.7" veya uzeri olacak.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi

Ben istemedim abi bana kalırsa ben SnapDragon 800 işlemcili , Adreno 330 GPU'lu ve 41 MegaPixel'lik bir alet istiyorum. Düzeltme imkanımız var mı abi :ehe

yukarida da dedigim gibi daha buyuk ekranda HD1080p kullanilmadiktan sonra snapdragon800&adreno330 gereksiz gucten başka bişey olmaz.

IVI-Elia

Üye
Peki abi bu ichazın ismi hakkında fikrin var mı?Ya da duyduğun Bi şey isimlendirme gerçekten önemli

m542tf

m542tf

Üye
madem konusu açıldı burada aciklayayim. Nokia akilli telefon dizayn şefi bugun bir roportaj verdi. Aslinda lumia925 cok daha buyuk bir ekrana sahip olarak tasarlanmiş fakat kasanin anten olarak kullanilmasi daha buyuk ekrani engelledigi icin mecburen 4.5" ekrana sadik kalinmiş. Yani bir sonraki ust segment cihaz buyuk ihtimalle 4.7" veya uzeri olacak.

bence bundan sonraki ilk öncelik ekran boyutundan ziyade işlemciler olmalı. Ürün portfönüne en az s600 lü bi modelle çeşitlendirmeli.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye

yukarida da dedigim gibi daha buyuk ekranda HD1080p kullanilmadiktan sonra snapdragon800&adreno330 gereksiz gucten başka bişey olmaz.

Ekranı da büyütsün abi büyütmesin diyen yok :ehe mesela 5" olabilir. Düşünsenize dev ekranda 41 megapixel kamera. Bence mükemmel olur.

IVI-Elia

Üye

Ekranı da büyütsün abi büyütmesin diyen yok :ehe mesela 5" olabilir. Düşünsenize dev ekranda 41 megapixel kamera. Bence mükemmel olur.

Abi sakin ol.Takmışsın bu olya :ehe

Bence
4.7" 1280x768p
S600
2GBRam
Dolayısıyla Adreno 320
Makul Bi kamera 6lensli 16mp iki tane de Led flash(zenon çıkıntı yapar):D
İnce hafif Bi telepfn

Bi kaç özle yazılım ve popüler oyunlarla birlikte çıkarsa rekor satış yapar bence

kurd-0

Üye
lumia 3310 bekliyorum :-!

• Beğen
Tepkiler: muratcan1999, FeRhAt0152 ve mesutcinik
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Eylül 2013 :eller:

PureFood

PureFood

Üye