Asus Access Point Güncelledim Çalışmaz Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Asus Access Point Güncelledim Çalışmaz Oldu
Asus RT-N12 Access Point yazılımını güncelledim çalışmaz oldu. Wifi ışığı sönük kalıyor. Güncellemeyi kablosuz yaptım ondan oldu sanıyorum. Kaç kere açtım kapadım Reset tuşuna basılı tuttum nafile.

Firmware Version 3.0.0.4.374.813 yükleme çalıştım. Wifi vermiyor. Şimdi kabloyla bilgisayara takıyorum. router.asus.com ile arayüzüne girmek istiyorum bişi çıkmıyor. 192.168.1.1 ve 192.168.2.1 gibi adreslerle deniyorum olmuyor.içindeki sistem çöktü sanırım.Reset tuşuda işe yaramıyor. Buna yeniden sistemi kurmam mümkün mü?

Sarangni

Sarangni

Üye
Asus N14 kullanıyorum benim cihaz komple gitmişti yazılım kurtarma var. Linkte sizin cihaz yok ama aynı yöntem ile kurtulur muhtemelen. Linkte ki ilk sayfayı iyi inceleyin.

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91268552

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Hangi linki indirecem baya çok şey var.

Sarangni

Sarangni

Üye
Oradan sizin cihaz için bir şey indiremezsiniz. N14 model de aynı sorun vardı orada çözümü uyguladım cihaz normale döndü. Kurtarma yöntemini okuyup kendi cihazınıza uygulayın ya da Asus servise gönderin onlar halleder.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Malesef garanti belgesini ne yaptım bilmiyorum. verdiğiniz link baya uzun kast ettiğiniz bölümün ekran resmini çekip atabilir misiniz

Sarangni

Sarangni

Üye
Evde değilim eve geçince bakarım.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Bilen olursa yardım eder inşallah:utan

Sarangni

Sarangni

Üye
Şu video da anlatım var.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Size verdiğim linkte de şurada anlatımı var. Siz aramaktan üşenmiş siniz galiba :D öyle çok karışık bir nokta da değil ve hemen hemen bütün Asus cihazlar için geçerli olduğunu söylüyorlar. Yapmanız gereken cihazınız için eski ve sorunsuz çalışan bir versiyon indirmeniz.

yesilaygunes

yesilaygunes

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah sağolun gerçektende iş gördü.

Üst Alt