Astroloji

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Kim ne derse desin; intikam güzel şeydir…

Kulun kula yaptığını kul unutur. Kulun kula yaptığını #gökyüzü unutmaz…

Alamadığınız intikamın vekili; #satürn #rahu #ketu ise…

Sizler benim ben ise sizlerin neler çektiğini bilemem lakin o üç melek bunun için var…

#Güneştutulması
Astrolog Ayşen Tok
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
2022 yılının her gününü inceledim. Yakında her güne özel tüyoların olduğu bir ajanda çıkarıyoruz. Ve şunu diyebilirim; 2022 yılı; kalbi gerçekten merhametle atanların yılı olacak. Çok büyük mucizelere tanık olacağız. Ama yapılan kötülüklerin de karması çekilecek. Altın vuruş yılı
Astrolog Elvan
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt