Astral Seyahat

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
esokmen

esokmen

Üye
    Konu Sahibi
Astral seyahat, Astral seyahat teknikleri.

Astral seyahati kısaca ruhun bedenle irtibatını koparmadan bedenin dışında dolaşabilmesidir diye açıklayabiliriz.

Ruh bedenle irtibatını koparmadan istediği yere gidip dolaşabilir isterseniz Türkiyeden Amerikaya bir kaç saniye içerisinde gidip gelebilir hatta uzak gezegenlere yüzlerce binlerce ışık yılı uzaklıktaki galaksilere bile gidebilirsiniz.

Astral seyahat nasıl yapılır?

Astral seyahat için birinci şart cesaret ve sıhhattir astral seyahat sırasında korkuya kapılanlar astral seyahatı tamamlayamaz hayal kırıklığına uğrarlar.Astral seyahata başlayacakların kalp hastalıkları ile ilgili bir sorunları olmamalıdır.Astral seyahat sırasında özellikle ilk tecrübe esnasında doğal olarak insanda aşırı bir heyecan olacağından bu tür bir çalışma kalp hastalarının kalp krizi geçirmelerine sebep olabilir. Aslında korkulacak hiç bir yönü olmayan bu deneyim yine de kalp sorunu olanlara tafsiye edilmez.

Astral seyahate acele ile başlamaya çalışmak başarısızlık ve yılgınlık verir,ilk yapılacak iş astral seyahate başlamadan beyni şartlandırmaktır.Mesela astral seyahate çıkmak isteyen kişi ayın birinde astral seyahat kararı verdiyse kendi kendine şöyle bir telkinde bulunmalıdır bu gün ayın biri ayın dördünde yani dört gün sonra astral seyahat yapacağım bu seyahatimde korkmayacak ve deneyimi başarıyla tamamlayacağım diye kendine telkinde bulunmalıdır.

Her gün kişi bu telkini kendine yapar yine telkin yaparken bir saat seçilmelidir örneğin gece saat 03'de astral seyahata başlayacağım diye kişi kendini şartlandırmalıdır.

Beklenen gün ve saat geldiğinde kişi çıplak vaziyette yatağına yatar.Yatak kişiyi rahatsız etmemeli çok sert veya çok yumuşak olmamalıdır. Oda sıcaklığı normal olmalı kişi çıplak olacağından üşümemelidir.Oda iyi havalandırılmış olmalı aşırı rahatsız edici parfüm sigara dumanı gibi etkilerden ve gürültüden uzak olmalıdır gecenin sessiz saatlerini tercih etmek bu açıdan da kişinin işini kolaylaştırır.Astral seyahata çıkacak kişi rahatsız edilmemelidir rahat etmek için oda kapısı kilitlenmelidir.Astral seyahat transına girmiş olan bir kişiyi aniden uyandırmak son derece sağlıksız ve zararlı neticeler doğurur.

Astral seyahate başlamak için kişi transa başlar ilk iş hiç bir şey düşünmemeye çalışarak zihni dinlendirmektir.Daha sonra hafif bir vınlama sesi duyulacağı düşünülür uzaktan duyulan bir hızar sesi veya bir vantilatör sesi gibi.Astral seyahata başlayacak kişi vücudunda ufak ufak karıncalanmalar hissetmeye başlar.Bunlar işlerin yolunda olduğunun astral seyahate başlanacağının ilk sinyalleridir.Kişi sanki üzerinde ince bir örtü varmış da o örtü yavaş yavaş yükselmeye başlıyor gibi hisseder bu örtünün ruhunuz olduğunu kendinize telkin etmek faydalı olacaktır.Gerçekten de bir vınlama sesi duyulmaya ve vücut karıncalanmaya başlar.Kişi ne oluyor bana diye heyecanlanmamalıdır.Bilakis işte başarıyorum astral seyahate başlıyorum diye düşünüp kendi kendine telkin de bulunmalıdır.

Genellikle bu ses ve karıncalanmadan sonra gözlerin önüne hafif yeşile kaçar küçük ışık kümeleri gelmeye ve vücut kıpırdayamaz şekilde katalepsiye girmeye başlar bunlarda korkmadan atlatılırsa astral seyyah yavaş yavaş bedeninin yattığı yerden tavana doğru yükselmeye başladığını hisseder.Odanın içinde fosforlu bir renk çümbüşü vardır adeta ,sonra astral seyyahımız gayri ihtiyari yatağa bakar burası astral seyahatin en önemli kısmıdır.Yatakta biri yatmaktadır biraz dikkatli bakan seyyah yatakta yatanın kendisi olduğunu görür şaşkın ve korkmuştur bir an için eyvah ben öldüm ruhum yatakta yatan ölü bedenimi görüyor diye bir korkuya kapılırsa ani bir sarsıntıyla bedenine geri döner ,artık o gün için astral seyahat imkanı kalmamış sayılır.

Burada daha önce de belirttiğimiz gibi korkmamalıdır ortada ne ölen biri ne de bedenden irtibatını koparan bir ruh vardır.Yatakta yatan sadece seyyahın bedenidir seyyahın kendisi ruhun içini ve özünü oluşturmaktadır.Ruh bedene astral bir kordonla bağlıdır bir tür bebeğin annesine göbek bağıyla bağlı olduğu gibi bu bağ kopmadan bedenden geri dönüşsüz bir ayrılık olmaz bu açıdan korkmamalıdır.Bu bağ inanın ki bebeği anneye bağlayan göbek kordonundan binlerce kat daha sağlamdır.Kopacak diye korkuya kapılıp seyahatinizi ertelemeye değmez.Bu seyahat size çok şeyler kazandıracak ruhunuzu olgunlaştıracak karşılaştığınız günlük hayata dair sorunların ve de şu dünyanın ne kadar küçük olduğunu göreceksiniz.

Şayet kendi bedeninizi görüpte korkuya kapılmaz yolculuğunuza devam ederseniz artık önünüzde bir engel kalmayacaktır,önce evinizin içinde uçarcasına dolaşır sonra sokağa çıkar isterseniz kilometrelerce uzağa gider isterseniz ay yüzeyindeki kraterleri çok yakından seyredebilirsiniz.Bu arada sizi kimse görmeyecek ve farkında olmayacaktır.ilk astral seyahate çıkan acemi seyyahlar sokakta insanların kendisini çıplak vaziyette göreceklerini zannederek çekinir utanırlar,sokak da dolaşan ruhunuzdur çıplak bedeniniz halen odanızda yatakta yatmaktadır bunu unutmayın.
 


___kaptan___

___kaptan___

Üye
heyt be Allah'ına kurban uzun zamandır senden bu bölümde konu göremiyordum :tebessüm: konu için :tşk:
 
kadir.ozel2

kadir.ozel2

Üye
konu için sağol ben kalp hastasıyım denemeyim..
 
___kaptan___

___kaptan___

Üye
+ daha önce ilk denememde tam gerçekleşiyordu tam ayrılacakken kulaklarımdaki uğultu ile irkildim ve ertesi sabaha ölüyo gibi hastaydım 2 hafta atlatamadım sonrasında ise o korku+heyecan ile tekrar denedim ama olmadı bende üstüne düşmedim :D
 
symbian.forever

symbian.forever

Üye
Hemen denemem lazım :eller:
 
The East

The East

Üye
2 yıl önce astral seyahat yüzünden kafayı yiyecehtim ama şimdi hatırlamıyorum bile astral seyahati bir araştırmıştım korkunç yanları tehlikeleri gece yatarken düşünüyordum bi cafe de otururken düşünüyordum asosyal olmuştum ama şimdi iyiyim :D
 
___kaptan___

___kaptan___

Üye
2 yıl önce astral seyahat yüzünden kafayı yiyecehtim ama şimdi hatırlamıyorum bile astral seyahati bir araştırmıştım korkunç yanları tehlikeleri gece yatarken düşünüyordum bi cafe de otururken düşünüyordum asosyal olmuştum ama şimdi iyiyim :D

:kıskıs: ben tekrar deniycem :D
 
symbian.forever

symbian.forever

Üye
Dün bayağı denedim ama olmadı. Tırsrığım için herhalde. Ama hafta sonu mutlaka deniycem :ehe
 
furkan5800

furkan5800

Üye
yapamayan kaldi mi hala ? Sabir ugras ve dikkat isi
 
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Ben dün gece 3'e kadar oturunca uykuya yenik düştüm olmadı ama, kesin deniycem :sirit:
 
D. Luffy

D. Luffy

Üye
Güvenli olduğundan emin misiniz??:hih:
 
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Güvenli olduğundan emin misiniz??:hih:

Kalp, yüksek tansiyon vb ciddi rahatsızlıklarınız yok ise, bedeninizi zihninizi rahatlatmak adına, herhangi bir korkuya yer vermeden inanarak konsantre olarak gerçekleştirebilirsiniz :tebessüm:
 
ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
katdes dinden ciknayiz de mi
 
D. Luffy

D. Luffy

Üye
Bide bunun yaş ile bir sıkıntısı var mı? ne bilim ..-.. yaşlar arası yapılmamalı gibi.

- - - Eklendi - - -

Aynı zamanda bedenimizden ayrılırken çıplak olmak zorundamıyız? Günlük kıyafetlerle yapamazmıyız?
 
symbian.forever

symbian.forever

Üye
Günlük kıyafetlede olur ama çıplak olduğun zaman ruhun daha kolay çıkar :oke:
 
ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
yapan var mi
 
symbian.forever

symbian.forever

Üye
Ben denedim ama beceremedim. Ama çok yapmak istiyorum bu akşam yine deneyecem
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt