Aston Martin V12 Vanquish

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Aston Martin V12 Vanquish

hem de çok ucuz 230 bin dolarcık :D (enzonun üçte biri kadar)

deskator

Üye
Aston martin ile ilgili bir olayı anlatim baya ilginç :)
bir gün ABD bundan sonra benim ülkemde satılacak butun arabaların güvenlik testleri yapılacak diye bir karar alıyor buna göre araçlar sırayla test edilecek amerikan normlarına uymayanlar ülkeye giremiyecek vsvsvs..
testler başlıyor mercedes,bmw,audi,nissan,porshe,maserati vsvsv hepsi teste tabi tutuluyor tabi bu arada testlerde çarpışma olayıda var , AstonMartin testlere katılmayı red ediyor gerkçede aynen şöyle
--Majestelerinin otomobili olan Aston Martin asla bilinçli olarak düz duvara vurulamayacak kadar özeldir ,böyle bir hareketi hakaret olarak algılıyoruz ,ABD ye araç satmasakda olur ....
yaaa işte böyle :)

doukan1989

Üye
adamların karizması bile yeter yani ne deym

muraoyak

Üye
bence aston martin çok ii araba yapıyo tam karizma ya

keano

Üye
:tap: :tap: :tap:

DefectoR

Adamlar cuk die oturtmuşlar lafı...
Aston Martin bu boru mu???, gerçi hoş abd ninde ihtiyacı yok aston martine ama ossun...

doukan1989

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 18 2005, 10:49 AM
Aston Martin bu boru mu???, gerçi hoş abd ninde ihtiyacı yok aston martine ama ossun...
[post=88764]Quoted post[/post]​
unutma dostum aston martin'in de amerikaya ihtiyaci yok ;;)

DefectoR

Originally posted by doukan1989+Jun 18 2005, 11:32 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(doukan1989 &#064; Jun 18 2005, 11:32 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DefectoR@Jun 18 2005, 10:49 AM
[post=88764]Quoted post[/post]​
unutma dostum aston martin&#39;in de amerikaya ihtiyaci yok ;;)
[post=88841]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Şimdi ben orda amerikayı savunmadım ki? lafı başka yerden duyup yanlış yorum yapma bence... ;;)

doukan1989

Üye
dostum ben yanlis yorum yapmadim ki. Aston martin&#39;in zaten ingilterede guclu bir pazari var. Araba satmak icin herhangi bi ulkeye ihtiyaci yok. Ayni sekilde amerika da saglam bi ic pazara sahip yani distan arabaya ihtiyaci yok. Ikimizin de amerikayi veya baska bi ulkeyi savunmak iicin nedenimiz yok zaten :artı:

keano

Üye
Originally posted by doukan1989@Jun 18 2005, 11:41 AM
dostum ben yanlis yorum yapmadim ki. Aston martin&#39;in zaten ingilterede guclu bir pazari var. Araba satmak icin herhangi bi ulkeye ihtiyaci yok. Ayni sekilde amerika da saglam bi ic pazara sahip yani distan arabaya ihtiyaci yok. Ikimizin de amerikayi veya baska bi ulkeyi savunmak iicin nedenimiz yok zaten  :artı:
[post=88859]Quoted post[/post]​
evet bak bi premier lig dolusu futbolcu var mesela musteri olarak, bide zengin bol zaten yaa, firma muduru bilmemne, oh oh...haa bu arada duydunuzmu bilmiyomda, eski arsenal golcusu ian wright vardi simdi mac devre arasi yorumculugu yapiyo, o salak mclarin mercedes&#39;ini tarfikten sildi...adam traction control&#39;u kapatik deniyeyim bakayim demis surmeyi... hep derim valaa hizli arabayi pistte taniyip soona yola cikmak lazim...(bende mubarek 20 yil deneyimli sofor gibi yorum yaptim ama..dogrusu o yaa)

Quattro

Quattro

Üye
Doğru söze ne denir. adamların zaten kaliteleri tartışılmaz yani alanlarda zaten gözü kapalı alıyo...

yılmass_

yılmass_

Üye
:tap: :tap:
adamların abd ye ihtiyacı yokki

BRKNSR

BRKNSR

Üye
Originally posted by yılmass_@Jun 19 2005, 01:56 AM
:tap:  :tap:
adamların abd ye ihtiyacı yokki
[post=89611]Quoted post[/post]​
kimin warki :wacko: :wacko:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...