Assunçao sesleri...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
Assunçao sesleri...
Fenerbahçe yönetimi, Real Betis'te orta sahayı sırtlayan ve seri çıkışlarıyla forveti destekleyen 29 yaşındaki Brezilyalıyı takip altına aldı. Kariyerinde 2 Brezilya şampiyonluğu, Roma ile İtalya ve Süper Lig şampiyonluğu bulunan Sambacı, Rio Branco, Flamengo, Santos, Roma ve Real Betis'te forma giydi.

Daum'un menajeri aracılığıyla haber gönderdiği yıldız konusunda Aurelio ve Alex'ten bilgi aldığı ifade edildi. İki sezondur Real Betis'te forma giyen Assunçao'nun da, vatandaşlarının hayli mutlu olduğu Sarı Kanarya'ya gelmek istediği öğrenildi.

Santos Assunçao kimdir?

Doğum tarihi: 25/07/1976

Doğum yeri: Brezilya

Mevkii: Ortasaha

Takımları: Betis (2002-...) , Roma (1999-2002), Santos (1998-1999), Flamengo (1997-1998), Santos (1995-1997), Rio Branco (1993-1995)

Başarıları: 2 Brezilya şampiyonluğu- (1995, 1997) 1 İtalya Şampiyonluğu (2000-01, Roma), 1 İtalya Süper Kupası (2001, Roma)

DefectoR

Benim gönlüm hala figonun alınmasından yana...

Yıl 1995 arkadaşımla sohbet ediyordum ona aynen şöyle demiştim. Sertaç be şu figo bizde oynasa ne güzel olur dimi. O da manyakmısın olm sen alabilirmiyiz onu. Biliyom ama hayal deilmi demiştim. hala o hayal var

Caine

Caine

Üye
cidden bir gs liyim ama figo gibi bir oyuncunun türkiye gelmesi hangi takım olursa olsun fb de dahil gurur verici olurdu türk futbolu adına :) ha bu arada assunçao da baya iyi bir oyuncu

seriFBurak

seriFBurak

Üye
    Konu Sahibi
bu gun bi gazete de fener davids i getirecek deniodu!
ya ne iştr su figo ile davids 3 buyukler için ortak alınacak galiba!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...