assasin creed 9.level 1. bölüm delireceeeeeeeem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
assasin creed 9.level 1. bölüm delireceeeeeeeem
moderatör bey lütfen bana bi yardım edin bu oyun deli etti beni 9.level 1. bölümde 3 basamağın olduğu bi yer var bi türülü geçemedim 2 tane de adam var sen saldırmadan bişey yapmıyolar aceba orada ne yapacaz bitiren arkadaşlara duyrulur ne yaptımsa geçemedim lütfeeeeeeeeeeeeeeeen yardddddddddddddııııııııııııııım:off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off:

• Beğen
Tepkiler: kaanka0

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
:ehe konunuzu uygun böLüme taşıyarak onayLadım .

maaLesef biLgim yok , fakat oynayan arkadaşLar buradan biLgiLerini tecrübeLerini mutLaka payLaşacakLardır :)

:çay: buyur biraz sakinLeştirir :D

sananemi

Üye
kardes hepsini bitirdim kadınların gül attıgı yerimi dion orada kadınlara gitmeden asagı ınecekın gulu alacaksın sonra kadına gulu werıp oardakı adamları oyalayacaklar sende gecip gideceksin :))

vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
yoo orası değil hane bi kadınla yan yana gidiyon falan sonlara doğru bi yere gelion orda 3 tane tuş var yerde hatta ikide adam var orda napacaz:vur

kopanemo123

Üye
suikastle ve asasain güçlerini kullanarak gizlice geç

byDogu64

byDogu64

Üye
bu oyunun linkini verirmisiniz ben de indirmek istiom.

ahmedimsin

Üye
arkadaşım ben orayı geçtim sana anlatayım. oradaki iki adamı öldürmen işe yaramaz zaten önce onlrın yanına gelip sonrada tekrar geri döneceksin aynı geldiğin yerden.sen ilerle geldiğin yere zten göreceksin sonrada bi yerden bomba alıp oradaki stünü patlatacaksın senle beraber gelen kıza yol açacaksın ve sonrada daha ilerle anlatabildimmi??

vedat533

vedat533

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben orayı geçtim sana anlatayım. oradaki iki adamı öldürmen işe yaramaz zaten önce onlrın yanına gelip sonrada tekrar geri döneceksin aynı geldiğin yerden.sen ilerle geldiğin yere zten göreceksin sonrada bi yerden bomba alıp oradaki stünü patlatacaksın senle beraber gelen kıza yol açacaksın ve sonrada daha ilerle anlatabildimmi??
çoooooooooooooooooooook saol kardesş aklıma gelmişti ama salaklık bomba sallamayı unutmuşum saol

joker8686

joker8686

Üye
8. Level de aradan kayıp tekneye duruyorum nasıl oynanıyor en son teknedeyim ne yapacağımı bilmiyorum sürekli yanıyorum ya duvarda tırmanacak bi şey var ama oraya ulaşamıyorum ne yapmam lazım geçen arkadaşlar lütfen anlatsın tsk.

pro.engineer

pro.engineer

Üye
yoo orası değil hane bi kadınla yan yana gidiyon falan sonlara doğru bi yere gelion orda 3 tane tuş var yerde hatta ikide adam var orda napacaz:vur

bende burda kaldım ya anlamadım biri yardım eder mi

yunus5055

yunus5055

Üye
Millet sizin için yarın oyunu baştan bitirecem tekrar :) şimdi hemen şu 8 i ve 9.1 i geçimde size cevap verim hemen

pro.engineer

pro.engineer

Üye
bence şimdi başla dünden beri uğraşıyorum 9.1 de kaldım gitmiyor arkadaş yahu :off:

yunus5055

yunus5055

Üye
Tamam başlıyorum 10 dk sonra ... 30 dk sonra mesajımi bekle .. Nerede takıldın bi yazsana

---------- Eklendi @ 01:50:02 ---------- Yazıldı @ 01:30:10 ----------

bölüm 9.1 ... Zorlanacağınız yerleri anlatım ... Biraz ilerledikten sonra kız karşıda bekliyo önünde bir sütun var ... Onu bomba atarak patlatın ( silahı bombaya çevirin ... sütuna doğru koşarken hızlı hızlı 6 ya basın ... Bomba direk patlar süre beklemez ) ... Selalelerden sıfıra basıp yuvarlanarak geçiliyor ... Biraz daha ilerlenince sol dan ve sağdan 4 adam koşarak gelir ... Olduğumuz yere bomba koyun onlar gelene kadar süresi yeni bitmiş olur :) ...
Yerde 3 tane taş var ve karşıda kız bekliyo .. Karşıdaki kanallardan su akıyo .. Orada ilk olarak sol taşa sonra sağdakine ve ortadakine basıp sular kesiliyo ve devam edeliyo .. Hemen yan tarafta zaten kayanın yükseldiğini görürsünüz ... ( devam ediyorum ) ...

---------- Eklendi @ 02:00:54 ---------- Yazıldı @ 01:50:02 ----------

Püf abi bunumu geçemedinız dedim resmen ya ... Nese kaldığım yerden devam edeyim .. Yükselen kayadan karşıya zıplayıp geç .. 3 tane adamı öldür .. Kız karşıya zıplayıp adama tutunması için bi tahtayı aşağı bıraktırıyo .. 2. Seviye zıplama ile rahatça geçersin ... Sonra devam et ışte aradaki yerler kolay ... Sonra bayır aşağı yuvarlanan taşlara geleceksin ... Yolun en sağına geç ve Aşağı doğru koşarken sürekli zıpla ... Sonra karşıda yukarda prenses ve aynalar ... Yanında iki tane basmalık taş var .. Taşlara basarak aynaları döndür vegüneş ışığını tüm aynalardan geçmesini sağla ... Işıklar kare şeklini alacak ve ortadaki duvar açılıp kapı olacak .. Bölüm bitti .. Bu kadar basit birşeyde nasıl takıldıniz ..

pro.engineer

pro.engineer

Üye
eyvallah çok iyi oldu bu da kafama takılan birşey var ben 7 8 ve 9. Levellerde sadece 1 görev yapıp level atladım normal mi ?

yunus5055

yunus5055

Üye
eyvallah çok iyi oldu bu da kafama takılan birşey var ben 7 8 ve 9. Levellerde sadece 1 görev yapıp level atladım normal mi ?

Oyunun tüm bölümler listesi

... coming house ( level 1 )
1.1 1.2 1.3

... The hunt begins ( level 2 )
2.1 2.2

.... The dancer ( level 3 )
3.1 3.2

.. The hidden party ( level 4 )
4.1 4.2

... Kill the killers ( level 5 )
5.1 5.2

... Temple of sand ( level 6 )
6.1 6.2 6.3

... Flow of poison ( level 7 )
7.1 7.2 7.3 7.4

... The runnig wind ( level 8 )
8.1

... The chalice ( level 9 )
9.1

... Snake heart ( level 10 )
10.1 10.2

... Always and end ( level 11 )
11.1

... Herhangi bir yerde takılan olursa tüm bölümler açık bende direk yardımcı olurum ...

pro.engineer

pro.engineer

Üye
bitirdim oyunu ama böyle olmamalıydı bu oyun biraz daha uzun olsa iyiymiş

yunus5055

yunus5055

Üye

Evet oyun çok yanlış bir yerde bitiyo .. O yönünü sevmedim ... Bu oyunun piyasada 2. Sürümüde var ama v2 için olanı yok malesef ...

- - - Eklendi - - -

Evet oyun çok yanlış bir yerde bitiyo .. O yönünü sevmedim ... Bu oyunun piyasada 2. Sürümüde var ama v2 için olanı yok malesef ...

pro.engineer

pro.engineer

Üye

- - - Eklendi - - -

2. Sürümün 3d si var mı ?

yunus5055

yunus5055

Üye

2. Sürümün 3d si var mı ?

Tabiki arkadaşım grafikler neredeyse %100 aynı ama nden v2 için vermemişler onu bilmiyorum ...

- - - Eklendi - - -

Bu arada millet oyunda acayip acayip yerlerde bug lar buluyorum ... Merak edenlere tam yerlerini söyleyebilirim ... Binaların duvarlarında dolaşıyorum hep :kıskıs: ... 10.1 de ilk başlangıçtaki kulelerde duran okçularin 3 tanesinide öldürme yerini buldum ... 10.2 de bölüm sonundaki siyah ninjaya varmadan hemen önceki kütüphane tarzı yerdede bug var ... Ta bölümün başındaki ateşlerin altında geziniyorum :kıskıs: süper oluyo yeni yerler buldukça :)

pro.engineer

pro.engineer

Üye
hd mi peki ? Genelde v2 ler için uygulamalar da da sıkıntı var diye biliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt