Püf Noktası Asphalt 8 Hesabı Kilitlenenlere Çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

****GhOsT****

Üye
Hesabım kilitlenmiş denemedim bu yöntemi ama sorunu çözemedim yeni yöntmeler varmı bundan kurtulmak için. Zamanında normal apk bulamadığımdan modifiyeli herşey açık şekilde yükleyip o şekilde zevk alamayıp silmiştim.Şimdi bedava olunca baştan oynarım düzgünce diye yükledim ama eskiden online save den dolayı heralde yakaladı seviye sıfır gözükmesine rağmen yinede aynı hatayı veriyor sürekli..

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Hesabım kilitlenmiş denemedim bu yöntemi ama sorunu çözemedim yeni yöntmeler varmı bundan kurtulmak için. Zamanında normal apk bulamadığımdan modifiyeli herşey açık şekilde yükleyip o şekilde zevk alamayıp silmiştim.Şimdi bedava olunca baştan oynarım düzgünce diye yükledim ama eskiden online save den dolayı heralde yakaladı seviye sıfır gözükmesine rağmen yinede aynı hatayı veriyor sürekli..

Root varsa telde daha kolay yöntemide var

****GhOsT****

Üye
Ben tablette kullanıoyorum.Telefon tablet birşey farketmiyordur heralde :) Malesef Root yok turkcell anlaşmalı olarak satıldığı için samsung tabletler ona izin verilmiyor bende garanti kapsamı için bir işlem yapmamıştım.

Çok can sıkıcı bir durum.Verileri, ön belleği sıfırlayıp açınca dediğin gibi yapıp oyun açılıyor wifi yi açtığımız anda yakalanıyoruz atıyor.Cloud ta kalan sace dosyasını yerelle değiştirdim o da fayda etmiyor yine aynı işlem. Facebook google+ hepsiyle dediğin gibi girmeye çalıştım ama fayda etmiyor.. Sanırım gameloft Türkiye müşteri hizmetle iletişime geçmek gerekicek ama ne desem onlarada bilemedim şimdi :)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Ben tablette kullanıoyorum.Telefon tablet birşey farketmiyordur heralde :) Malesef Root yok turkcell anlaşmalı olarak satıldığı için samsung tabletler ona izin verilmiyor bende garanti kapsamı için bir işlem yapmamıştım.

Çok can sıkıcı bir durum.Verileri, ön belleği sıfırlayıp açınca dediğin gibi yapıp oyun açılıyor wifi yi açtığımız anda yakalanıyoruz atıyor.Cloud ta kalan sace dosyasını yerelle değiştirdim o da fayda etmiyor yine aynı işlem. Facebook google+ hepsiyle dediğin gibi girmeye çalıştım ama fayda etmiyor.. Sanırım gameloft Türkiye müşteri hizmetle iletişime geçmek gerekicek ama ne desem onlarada bilemedim şimdi :)
Yazdığım islemi uygula düzelcektir

.caner.

.caner.

Üye
interneti açtıktan sonra Facebook hesabını hızlı bir şekilde yazın 15 sn filan var işlem yapmak için yapamassan banlama mesajı geliyor. Tek seferde başaramassan birdaha dene bende bağzen 3 seferde filan yapıyorum
Rootlu işlem olmuyor

Benim facebook sifrem en az 20 sn sürüyor

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu işlem olmuyor

Rootsuz demek istedin heralde sende yenibir hesap ac

Benim facebook sifrem en az 20 sn sürüyor
Asphalt 8 icin sifresi kısa süren bir hesap acTelefonu Rootlu olanlar ile sorunu cözebilir

• Beğen
Tepkiler: .caner.

****GhOsT****

Üye
Yazdığım islemi uygula düzelcektir

Dediğim günü aynı şekilde de denedim ama bi farkı olmadı.Neyse teşekkür ediyorum yinede yardımın için.Umudum olmasada bi kere daha deneyim bakalım.Olmazsa başka bişeyler bakıcaz artık :)Ahmetkartal bu oyun için kendi yüklediğin apk dosyasını yollayabilirmisin acaba? Onunlada deneyim belki sorun kullandığım apk'lerdir.Birde multiplayer kısmında sorun varmı, bağlantı sağlayabiliyormuyuz hiç denedinmi?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
Sen online mı oynamak istiyorsun

****GhOsT****

Üye
Sen online mı oynamak istiyorsun
E tabiki açıldıktan sonra online oynayabilirsekte iyi olur. Aynı cihazlardan olan kuzenlerimle multiplayer kapışmak bizim için daha keyifli.Tekli oyuncu seçeneği pek cazip gelmiyor..

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
    Konu Sahibi
E tabiki açıldıktan sonra online oynayabilirsekte iyi olur. Aynı cihazlardan olan kuzenlerimle multiplayer kapışmak bizim için daha keyifli.Tekli oyuncu seçeneği pek cazip gelmiyor..
Online istiyorsan rootsuz ancak yazdığım gibi sorunu çözersin burda önemli olan interneti acınca hızlı bir sekilde yeni hesabı girmek

muhammedömer

muhammedömer

Üye
dediğin yöntem discovery de hiçbir işe yaramıyor faceden girdim giriş yapıldı dedi ama ardından yine kontrol ediliyor dedi ve hesap kitlendi ???????yokmu bunun bi yolu yaw gameloft yardım sitesindede bi halt yok çözüm bulan yokmuuu

muhammedömer

muhammedömer

Üye
yok şuan rootsuz kullanıyorum bir sürü siteyede baktım ama nafile rootsuz çözüm bulamadım bi türlü

maxt

Üye
Olacak ama facebook kayıt yeri nerde bilen varmı lütfen cevap yazın

Üst Alt