Asphalt 5 sSAVE GAME

Sponsorlu Bağlantılar

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
Asphalt 5 sSAVE GAME
/opt/preenv/usr/palm/applications/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5 buraya atmanız yeterli bütün arabalar açık

• Beğen
Tepkiler: koruma26262626

serdarrrr

Üye
Teşekkürler

drangela61

drangela61

Üye
şimdi anlamadım nereye atacağım bu indirdiğim dosyayı bende opt ile başlayan bi klasör yok biraz daha açıklar mısın lütfen çünkü bu kayıt işinden ben de çok çekiyorum,,,saygılar

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
--------------- Ekleme ---------------

şimdi anlamadım nereye atacağım bu indirdiğim dosyayı bende opt ile başlayan bi klasör yok biraz daha açıklar mısın lütfen çünkü bu kayıt işinden ben de çok çekiyorum,,,saygılar
filebox yada cuteexplorer yardımıyla yapabilirsin.

drangela61

drangela61

Üye
hocam cok sagol sonunda oldu ;)
acaba ayni islemi nfs icin de yapar misiniz cok makbule gececektir.saygilar...

--------------- Ekleme ---------------

hocam bi de soyle bir sorun var direkt level 49dan basliyor eni kariyer de baslatamiyorum nasil yapacagim acaba.?

kaan dean

kaan dean

Üye
/opt/preenv/usr/palm/applications/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5
burada zaten ayni dosya var uzerinemi kopyalanicak..?

serdarrrr

Üye
/opt/preenv/usr/palm/applications/com.gameloft.app.asphalt5/Asphalt5
burada zaten ayni dosya var uzerinemi kopyalanicak..?

Hocam evet üzerine kopyalıcaksın.Direk oyuna gir tüm araçlar açık durumda olacak.İyi eğlenceler.

bebe_ruhi

bebe_ruhi

Üye
preenv son update ten sonra asphalttan ses ckmiyor ayni problemi yasayan varmi

kaan dean

kaan dean

Üye
conventer dedigin gibi filefoxla denilen yere attim fakat oyunu acip kapatmama ragmen degisen bisey olmadi halen ilk 3 araba acik digerleri kapali..

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
conventer dedigin gibi filefoxla denilen yere attim fakat oyunu acip kapatmama ragmen degisen bisey olmadi halen ilk 3 araba acik digerleri kapali..

üzerine yazılsınmı sorması lazım owerrite falan demesi lazım bende hiç sorun olmadı 10 defa formatladım her defasında yaptım problem olmadı.

kaan dean

kaan dean

Üye
su an dosya dedigin yerde duruyor fakat yine kapali leveller. xterm kodu falan varmi acaba..?

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
dosyayı kopyalamadan önce fileboxta ayarlardan enable root access işaretli olsun o zaman kopyalıyor.

enolaguy

Üye
preevn ile ugrasacaginiza depodan webos games i yukleyip onunla acsaniza

kaan dean

kaan dean

Üye
webos kullanmak icin orjinal indirmen lazim oyunu . webos ta dosyayi dahi gormuyor...

sesssiz_1910

Üye
ya hocam ben filebox indirdim direk bilgisayardan indirdigim dosyanın jar dosyasını da yaptım hanı onu acmasa belki jarı acar diye ama ikisinide acmadı artık bır el atında şu meesleyı cözelim arkadaşlar şimdiden herkese teşekürler

converter2

converter2

Üye
    Konu Sahibi
ya hocam ben filebox indirdim direk bilgisayardan indirdigim dosyanın jar dosyasını da yaptım hanı onu acmasa belki jarı acar diye ama ikisinide acmadı artık bır el atında şu meesleyı cözelim arkadaşlar şimdiden herkese teşekürler
sen nereyi yapamadın fileboxu tele mydocsa at üstüne tıkla kurulumu yap.enable root accesi işaretle teli restart at ondan sonra kopyala yapıştır yapabilirsin dürek kopyala yap demez üstüne yazdır.

lekolizyon

Üye
link ölmüş yenileyebilirseniz sevinirim

lekolizyon

Üye
link ölüüüüüüüü

Üst Alt