Aslanın Öfkesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
    Konu Sahibi
Aslanın Öfkesi
Aslan’ın Öfkesi

Gürsoy, Albayrak ve Tulun F.Bahçe kaleci antrenörü Immel’in, Heinz transferini engelleme çabaları olduğunu duyunca, öfkelerini gizlemedi.

Tulun’dan yaylım ateşi
Galatasaray hakkında verdiği olumsuz referansla Heinz’ın transferini engellemeye çalıştığı öne sürülen Fenerbahçe kaleci antrenörü Immel’i yerden yere vuran Bülent Tulun, tartışma yaratacak açıklamalar yaptı. “Fenerbahçe kaleci antrenörünün esas işi Fenerbahçe’nin kalecilerini çalıştırmak olmalı” diyen Tulun şöyle devam etti: “Biraz daha gayret etsin, iyi çalıştırsın, Fenerbahçe kalecisi böyle goller yemesin. Galatasaray’ın hesapları Alman kaleci antrenörünü ilgilendirmiyor. Bu durum iki kulüp arasındaki ilişkileri bozmaz. Kendisini bozar.”

Gürsoy: Üzücü bir olaydı
Ergun Gürsoy ise Immel’in Heinz’ı aramasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “Öyle birşey oldu ama ayrıntılarla ilgilenmiyoruz. Gerçekten üzücü bir olaydı. Bunlar zaman zaman oluyor. Bu işler olayın tuzu biberi. Ama ben kendim duymadığım için yine de ihtimal vermiyorum!” Heinz’ın Galatasaray’a çok faydalı olacağını da ifade eden Gürsoy, “Teknik heyetimizin istediği bir oyuncuydu. Galatasaray’ın ismi Mönchengladbach’tan daha büyük olduğu için bizi tercih etti. Eski Başbakanımız Sayın Mesut Yılmaz’ın da bu transferde bize büyük katkısı oldu” diye konuştu.

***Fanatik***

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Dün Lig Tv'de yalanlandı ve ben de hiç inanmıyorum :(

lastsmileegs

Üye
abi herkes birbirine çomak sokmaya çalışıyor fenerbahçe kadar düzenbaz takım yokadamların işleri güleri strateji ama kötü yönde herkes bıraksın bu işleride maçlara bakalımartık ne kadar çirkin şeyler ya

lastsmileegs

Üye
abi herkes birbirine çomak sokmaya çalışıyor fenerbahçe kadar düzenbaz takım yokadamların işleri güleri strateji ama kötü yönde herkes bıraksın bu işleride maçlara bakalımartık ne kadar çirkin şeyler ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...