Aslan Tarihinin En Kolay Avı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
Aslan Tarihinin En Kolay Avı
izleyin bakalım hak verecekmisiniz

depresif

Üye
Ya arkadaşlar aslında konuyu ben açtım ama
Olum murti aynı iş yerinde çalışmanın zararları bunlar iş te mesajlarımız zırt pırt karışıyo buna bi çözüm bulalım

curunan

curunan

Üye
bu kadarda kolay av olunmaz ki kardeşim

kurt bey

kurt bey

Üye
    Konu Sahibi
umticim kankim sıkma canını maksat maxicep ailesine hizmet değilmi. seni beni yok

depresif

Üye
olum maksat hani mizahta senden aşağı olmadığımı sözde gösterecektim millete hem dikkatini çekerim şirkette en çok benim espirilere gülünüyor mexi cepte de senin altında kalmak istemem

hidayet

hidayet

Üye
gerçektende çok kolay av olmuş herkese nasip olmaz

cllgr

cllgr

Üye
ne salak antilop ya koca meydandaki tek ağaca hemde aslanların altında yattığı ağaça gel sen çarp.aslanlarda şaşırdı bu kadar salağı yemezler heralde kendilerinede bulaşır diye.
depresif eline sağlık kurtoğlu85 teşekkürler

slayer

Üye
yuhh artık_!!! Bu kadarmı salak olunur....

maavii

Üye
eminim yememiştir ne yani aslanın şanına yazık olur...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Aslanlar yerinden bile kıpırdamıyo

oteb

Üye
<div class='quotetop'>(maawii &#064; Dec 14 2005, 06&#58;41 PM) [post=227388]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
eminim yememiştir ne yani aslanın şanına yazık olur...
[/b][/quote]
Bence de yememiştir ama şanından falan değil, salaklık bulaşır diye...

Caine

Caine

Üye
antilop ağaca çarptıkdan sonra aslanlar aval aval birbirlerine bakıyolar en komik kısmıydı
topraklarım ellerinize sağlık

yitik savaşçı

Üye
Bu ne reklamı acaba?

depresif

Üye
nike reklamı olmadığı kesin
Bence sigorta felan reklamıdır
arada cainenin toprağımız olduğunu da öğrendik.Ne demek kardeş

a21a

a21a

Emekli Yönetici
belki antilop salak değilde kördür.. yoksa bu kadar salak olması mümkün değil.

Caine

Caine

Üye
depresif kardeşim ben ibonlineyle gün boyu ve akşamları beraber olan şahısım. siz dükkan ve aile çevresindensiniz bende sokak ve okullardan inşallah bir gün van buluşması yaparız sitede nufusumuz artıyor...

depresif

Üye
<div class='quotetop'>(Caine &#064; Dec 15 2005, 11&#58;00 PM) [post=228580]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
depresif kardeşim ben ibonlineyle gün boyu ve akşamları beraber olan şahısım. siz dükkan ve aile çevresindensiniz bende sokak ve okullardan inşallah bir gün van buluşması yaparız sitede nufusumuz artıyor...
[/b][/quote]

Aslında fena da olmaz ama bizim buluşmamız öyle van buluşması değil çıkarması olmalı şanımıza yaraşır bi şekilde çiğ köfteli böyle çaylı yemekli bişey yapak bi pazar aslındafena olmaz nifüs artışı olsun biraz daha

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
işte aşırı hızın zararları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt