Askerlik Belli Oldu Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Askerlik Belli Oldu Yardım
1 İNCİ KOMD.TUG.K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB./(KÖŞK) MELİKGAZİ
ve tavsiye lütfen
Evrak Alma Başlangıç Tarihi 18/07/2019 Sevk Tarihi 19/07/2019 Evrak Alma Bitiş Tarihi 19/07/2019

bide asal sevk başvurusu yap falan diyor e devlette onu ne zaman nasıl yapacam?

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
Yeni icatlar çıkartıyorlar, eskiden bağlı bulunduğunuz askerlik şubesinden alacağınız sülüsde yazardı.
Şimdi e-devletten alınıyor galiba. Anladığım kadarıyla ayın 18-19 unda birliğe katılacasınız. Şu olaya bir el koy @DarkredBlue61 :hmmm

Hayırlı teskereler şimdiden...

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA, DarkredBlue61 ve Gofrettin115
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bulunduğun yerdeki askerlik şubesine gidersin yardımcı olurlar.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sevk Kağıdı Çıkıyor Mu E Devletten? Baktınmı Hiç? Eğer Oradan Çıkıyorsa Alabilirsin Direk.Kare Kodlu şekilde Onunla Biliğine Katılış Yapacaksın.Yoksa Alamazlar.Örnek Varsa Gönder Bakayım Sevk Tarihi ve Katiliş Tarihi Yazar Ona Göre Son Katılış Tarihin Yazar Orada.

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Sevk Kağıdı Çıkıyor Mu E Devletten? Baktınmı Hiç? Eğer Oradan Çıkıyorsa Alabilirsin Direk.Kare Kodlu şekilde Onunla Biliğine Katılış Yapacaksın.Yoksa Alamazlar.Örnek Varsa Gönder Bakayım Sevk Tarihi ve Katiliş Tarihi Yazar Ona Göre Son Katılış Tarihin Yazar Orada.
şube den alınacak
asal sevk başvurusu yap falan diyor o ne

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tecil falan çoktan bitti e devletten sülüs Alcam tamam ✓
Yani Askerliğini Nerede Yapacağına Dair Değil Mi Tamam Şubeye Gitmen Gerek Yok 1 2 Hafta Kala Zaten Sistemden Çıkartabilirsin Şube İle İşn Yok

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Yani Askerliğini Nerede Yapacağına Dair Değil Mi Tamam Şubeye Gitmen Gerek Yok 1 2 Hafta Kala Zaten Sistemden Çıkartabilirsin Şube İle İşn Yok
kağıdı aldım
almadan önce soru sordu
komando subay
astsubay falan
sözleşmeli er
komando subay seçtim ama olamıyor musum lise mezunu olduğum için sözleşmeli er falan birşey olabiliyorum galiba askerde kalırsam

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kağıdı aldım
almadan önce soru sordu
komando subay
astsubay falan
sözleşmeli er
komando subay seçtim ama olamıyor musum lise mezunu olduğum için sözleşmeli er falan birşey olabiliyorum galiba askerde kalırsam
Kalırsan Ki Kalmanı Önermem Diş Kaynaktan Başvurmak En İyisi.Kalma Olayı Biraz Değişik.Bide Acemilikte Düşeceğin Yere Göre Alacağın Eğitimde İçinden Geçecekleri İçin Bence İstemeyebilirsin :D Lise Dengi Uzman Çavuş Olabilir veya Söz Er. Min Astsubaylıktan Başla Derim Uzmanlık Sıkıntı

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Kalırsan Ki Kalmanı Önermem Diş Kaynaktan Başvurmak En İyisi.Kalma Olayı Biraz Değişik.Bide Acemilikte Düşeceğin Yere Göre Alacağın Eğitimde İçinden Geçecekleri İçin Bence İstemeyebilirsin :D Lise Dengi Uzman Çavuş Olabilir veya Söz Er. Min Astsubaylıktan Başla Derim Uzmanlık Sıkıntı
vazgeçtim 500 tane şınav falan uğraşamam 2 seneden beri yatıyom
sınava girsemde ister alsınlar ister almasınlar
aldıklarını da görüyoz sınavı geçenleri alayı göbekli

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

Üst Alt