Askerde Dayak Yemeyen Varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
Askerde Dayak Yemeyen Varmı?
<span style="font-family:Comic Sans Ms">ben tecil ettirdim ama yemekte istemem açıkcası...</span>

hidayet

hidayet

Üye
kim dayak yemek isterki bende birkaç aya kadar askere gideceğim

cepix

cepix

Üye
kimse istemez bende 4 sene sonra gidicegim

a21a

a21a

Emekli Yönetici
var.. ben... yedek subay olarak yaptım.. dayak yemedim.. dayak da atmadım..

depresif

Üye
Ben iki defa yedim
Askeri gazinoda askerlik yaptım ben gece 11 de komutan bira istedi şef garson olmayınca yedek şef garson bendim servis 10:30 da nöbetçi subay emriyle servis kapanmıştı
Bira isteyende bizim idari işler assubayıydı.kağıt oynuyolardı barmene dedim barmen servisi kapatmışım veremem dedi.Mecbur el mahkum gittim durumu komutana anlattım başka bi emri olup olmadığını sordum yok yavrum saol dedi(genelde kazanıyorken kesinlikle kızmaz hatta yemek ısmarlar) meğer sonradan oyun dönmüş ona kalmış oyun
Biz pastanenenin yerlerini yıkıyorduk komilerle biri ümit dedi bi döndüm
bir yumruk yedim ki yere kapaklandım.Hemen kalktım ama iyiki o yumruğu yedim.Diğerlerine döndü "biliyorsunuz bu çocuğu sevdiğimi bana yolluyorsunuz dedi"tüm yedi cedlerine bastı ağıza alınmayacak küfürleri.Bir saat kan tükürdüm nöbetçi amir hakkında 2 sayfa tutanak yazdı ama suçlu yine ben oldum
ikincisi de Diskoya girerken(askerlik yapan bilir:DD) gardiyanlar cezaevi kuralllarını anlatıyordu bi gardiyan küfür etti bende gırtlağına sarıldım sonrası jop manyağı oldum.Kalktığımda parmağım kırılmıştı 2 günlük cezayı yatarak geçirdik
cezamı merak edenlere :Veresiye sigara satmak
Askeri gazino tarihinde bir ilk ceza nedeniydi

madhead

madhead

Üye
askerde dayak yemedim diyen yalan der...mesela ben yemedim..(yalan tabi.. ) askerde siz dayak yemezsiniz yada komutanlar size dayak atmaz..dayağı üzerinizdeki kamuflaj yer..askerde olan askerde kalır..tezkereden sonrada her şeyi unutursunuz...

katibim

katibim

Üye
iki seferde ben yedim

madhead

madhead

Üye
bende 2 defa dayak yedim askerde...

ilkinde ustabirliğine yeni katılmışım..sabah sporunda bomba atma tesisinde kolum ağrıyo diye atış yapanlar gurubuna çaktırmadan geçtim...daha doğrusu ben çaktırmadığımı zannediyodum..bize spor yaptıran uzman yanıma geldi ve ........

ikincide: ben itfaiye şöförüydüm askerde..o yüzden içtimalara falan katılmıyodum..bi gün bölük komutanı (yüzbaşı) çok sinirli ve öğle içtimasına herkez katılacak demiş..neyse..öğle yemeğinde bölükten bi çavuş bizim itfaiye çavuşuna "garaj önündeki yok yıkanacak,içtimaya girmeyin bölük komutanının emri" demiş..bizde gittik yıkadık yolu ordan su dolum istasyonuna geçtik..itfaiye mezkeze geldiğimizde bi telefon..bölük komutanı yanına çağrıyo..gittik tekmili verdik..."içtimaya niye girmediniz lan" dedi blk kom.biz daha ağzımızı açmadan

şimdi hatırlıyorumda çok gülüyorum..allaha şükürler olsunki..şimdi hürgeneralim...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ohoooooooooooooooo daha çok var askere gitmeme..

abuvice

abuvice

Üye
Yemeyen çok az kişi vardır.. umarım bende yemem..

volkanik546

volkanik546

Üye
Kimse dayak yemek istemez tabi,ama görüyorum ki çoğu kişi dayak yemiş,demek ki bizde yiyecez,umarım yemeyiz,bu zamanda insana dayak atmak..........
birkaç aya kadar bende yolcuyum askere.........

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben yedek subay veya kısa donem olurum bilmiorum yermiyim atmicaam kesin ama

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Dec 14 2005, 05&#58;42 PM) [post=227275]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
ben yedek subay veya kısa donem olurum bilmiorum yermiyim atmicaam kesin ama
[/b][/quote]

astekler yemez merak etme...

askere gitmemişlere de şimdiden hayırlı tezkereler...

depresif

Üye
valla astekler yemez de
poşet olacaklar dikkat etsin kendilerine uzun dönemler sevmez kısa dönemleri
Asteklerde bi anlasalar gün saydıklarını asker olduklarını daha güzel olurdu .Afra tafra yapan çoktu.Ama aslında bi yerde öyle davranmasalar askerler başlarına çıkar

kingenes

kingenes

Üye
Hele bi gidelim de bakarız yicekmiyiz yemicekmiyiz...

ruh hastası

ruh hastası

Üye
malesefki bende dayak yedim gerci bir yumruktu ama sağlam vurmuştu bizim bölükte levazım astsubayı vardı benle yaşıt ve galatasaraylıydı bende malum fenerli buarada bende garsonluk yapıyordum askerde komutanlar öğle yemeğine gelmişti bu komutan hep fenere laf derdi biliyordu benim gıcık olduğumu yine yemekte fenerlilere laf sokuyordu ve bana bakarak güldü o sırada tvde haberlerde travestileri gösteriyordu bunlar bakarak vay i..neler bak diyordu bende dayanamadım ve dedimki komutanım bunlar cimbomlularmış o sırada bana baktı ve sustu tabi ertesi gün büyük buluşma gerçekleşti bizim durduğumuz odaya geldi ve direk benim alt devremin botu boyalı değilmiş diyebana öyle bir asıldıki sersemledim ve sonra giderkende şampiyon biziz dedi sonuç askerde kimse komutanlara laf sokmasın çünkü onlar başka bahanede olsa sizi döverler

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(depresif &#064; Dec 14 2005, 05&#58;50 PM) [post=227288]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
valla astekler yemez de
poşet olacaklar dikkat etsin kendilerine uzun dönemler sevmez kısa dönemleri
Asteklerde bi anlasalar gün saydıklarını asker olduklarını daha güzel olurdu .Afra tafra yapan çoktu.Ama aslında bi yerde öyle davranmasalar askerler başlarına çıkar
[/b][/quote]

poşetler teğmen ve yukarısına dikkat etsinler..uzmanları,astsubayları takmalarına gerek yok..çavuş olmalarına rağmen askeri mahkemede astek olarak çıkarlar hakim karşısına doğru askere bağırmazsan ,dayak atmazsanda olmuyo..askere gidenler bilir.."asker ....... gibidir,okşadıkça kalkar" diye de bi laf vardır..

brevheartt35

Üye
Arkadaşlar bende kısa dönem askerlik yaptım ve cidden dayak yemedim. Yalanı sevmem ha...

Nicolas_Anelka

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi kısa dönem yoka er olursan kıla gittin..

S1FR3K1R1C1

Üye
<div class='quotetop'>(a21a &#064; Dec 14 2005, 04&#58;46 PM) [post=227215]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
var.. ben... yedek subay olarak yaptım.. dayak yemedim.. dayak da atmadım..
[/b][/quote]ben dayak yedim 1 tane başçavuşdan acemi birliğinde 1 tane çavuş&#39;dan tokat yemiştim ufak boylu bişeydi dallama.. ama şimdi onu görsem yaparım..