Asker de 100 Düşmek ve Yaşananlar ...! : )

Sponsorlu Bağlantılar

pelın_

:ehe hayırlı teskereler dıyelım ozamn azkalmıs baksna:) dıkkat et

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Sayılı gün çabuk geçer :d:

Dikkat et de üstüne işemesinler :kop2:

İşeyen de olabilir be dostum . Beklenir bizimkilerden :D
Sayılı gün nasıl çabuk geçiyormuş . Ben bunu bir türlü anlayamıyorum .:vur

Tüh ben hiç birini yaşıyamıcam :ehe

Nedendir ?

:ehe hayırlı teskereler dıyelım ozamn azkalmıs baksna:) dıkkat et

Teşekkür ederim Pelin .
Gerçekten az mı 97 gün . Hiç biteceğine inanmıyorum gerçekten . :) Nedendir bilmiyorum ...:ah

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Nedendir ?

Ben bi ömür vatan korucam da ondan :ehe

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Hmmm o ayrı bir mesele .
Polislik iyidir . Umarım hakkında hayırlısı olur kardeşim ...:oke:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
ali abi son durumu bize soylermisin :)

• Beğen
zaza

zaza

Üye
hakketten ne oldu bugün o gün :ehe

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Arkadaşlar , bitirdiler beni ... Beni benden aldılar ... :ehe
Neler mi oldu ? Hemen özetleyeyim ...

Cumartesi çarşı dönüşü , saat tam 18.00 . Yemeğimi falan yedim . Gazinoya çıktım , nescafe içerken bir yandan da gazete okuyordum . Buraya kadar herşey normal . :)
Saat 19.10 ... Hava açık , fakat bir o kadar soğuk ve rüzgarlıydı . Arkadaş ın biri bağırıyor , Ali telefonun var . Hiç çakmadım olayı . Merdivenlerden aşağı inerken , ne göreyim , bizimkiler suları hazırlamış , ellerindeki nevaleleri hazırlamış , beni bekliyorlar . Onları görür görmez , yukarı kaçayım derken tuttular kollarımdan sen misin kaçan . :) Hadi üzerindekileri çıkar , son 1 dakikan dediler .
İş başa düşmüştü , korkunun da daha ecele faydası yoktu . Üzerimdeki çıkardım ve kapı girişine doğru gittim . Yumurtalar , diş macunları , şampuan lar , ketçap - mayanozler , izmaritli pis sular , çöp suyu , tanzikli su vs vs üzerime doğru sert bir şekilde yağdı .... :ağlarım:

O soğuk suyun ilk üzerime gelişi , inanılır gibi değildi . Sanki bıçak saplanmıştı . O kadar keskindi ki anlatamam . :) Gerçekten çok zor bir andı . Fakat alnımın akıyla çıktım ve bu gururu yaşamaktan mutlu oldum .:)

NOT : Arkadaşlar , bu anları telefondan video ya çektirdim . Fakat kullandığım pc download lara , kısıtlı olduğu için eklemem mümkün olmuyor . Eve gittiğim de inşallah upload edeceğim . Video da küfürler de duyabilirsiniz , bunları normal karşılamak gerek .:)

• Beğen
Tepkiler: jejep, Reşwan ve .eRCaN.
zaza

zaza

Üye
bitirmişler seni :ehe

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
DiaBLoS™;3397718' Alıntı:

Cumartesi çarşı dönüşü , saat tam 18.00 . Yemeğimi falan yedim . Gazinoya çıktım , nescafe içerken bir yandan da gazete okuyordum . Buraya kadar herşey normal . :)
Saat 19.10 ... Hava açık , fakat bir o kadar soğuk ve rüzgarlıydı . Arkadaş ın biri bağırıyor , Ali telefonun var . Hiç çakmadım olayı . Merdivenlerden aşağı inerken , ne göreyim , bizimkiler suları hazırlamış , ellerindeki nevaleleri hazırlamış , beni bekliyorlar . Onları görür görmez , yukarı kaçayım derken tuttular kollarımdan sen misin kaçan . :) Hadi üzerindekileri çıkar , son 1 dakikan dediler .
İş başa düşmüştü , korkunun da daha ecele faydası yoktu . Üzerimdeki çıkardım ve kapı girişine doğru gittim . Yumurtalar , diş macunları , şampuan lar , ketçap - mayanozler , izmaritli pis sular , çöp suyu , tanzikli su vs vs üzerime doğru sert bir şekilde yağdı .... :ağlarım:

O soğuk suyun ilk üzerime gelişi , inanılır gibi değildi . Sanki bıçak saplanmıştı . O kadar keskindi ki anlatamam . :) Gerçekten çok zor bir andı . Fakat alnımın akıyla çıktım ve bu gururu yaşamaktan mutlu oldum .:)

NOT : Arkadaşlar , bu anları telefondan video ya çektirdim . Fakat kullandığım pc download lara , kısıtlı olduğu için eklemem mümkün olmuyor . Eve gittiğim de inşallah upload edeceğim . Video da küfürler de duyabilirsiniz , bunları normal karşılamak gerek .:)

Geçmiş olsun abi :kop2::kop2:

Videoyu merak ettim :naughty:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: .eRCaN.
zaza

zaza

Üye
o video gelsin bak nasıl yorumlar yapıcam :ehe

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
DiaBLoS™;3384643' Alıntı:
Yahu askerlik iyidir . Paşa paşa yaparsın askerliğini kardeşim . Sıkıntı etme . :)
Ama bu tür anılar çok güzeldir. Hayatın boyunca unutmazsın . İnşallah sana da kısmet olur ..

inşallah abi, son günlerinin daha çabuk geçmesi dileklerimle abi'm.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
DiaBLoS™;3397718' Alıntı:

puahahha :D abi geçmiş olsun :D
hastalanmadın dımı yanı herhangı soguk algınlıgı başka cılt hastalıgı falan.

Necmati

Necmati

Üye
videoları bekliyoz bakalım benim videolarımdan dahamı güzel :p

Burak

Üye
yeni küfürler öğreneceğiz :ehe :kop:

• Beğen
Tepkiler: Necmati
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
inşallah abi, son günlerinin daha çabuk geçmesi dileklerimle abi'm.

Çok sağol kardeşim benim . İnşallah . :sarıl:

puahahha :D abi geçmiş olsun :D
hastalanmadın dımı yanı herhangı soguk algınlıgı başka cılt hastalıgı falan.

Sağolasın kardeşim .
Daş gibiyim valla daşşşşşş . :naughty:

videoları bekliyoz bakalım benim videolarımdan dahamı güzel :p

Senin videolar nasıl ki . :ehe

yeni küfürler öğreneceğiz :ehe :kop:

Küfür e HAYIR . :kop:

• Beğen
Tepkiler: H/\S/\N
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Saat 19.10 ... Hava açık , fakat bir o kadar soğuk ve rüzgarlıydı . Arkadaş ın biri bağırıyor , Ali telefonun var . Hiç çakmadım olayı .
genelde hep öyle olur. son gün son saate kadar düşünürsün ayıksındır ,ama son anda insanı cane evinden vuruyorlar, ya manita, yenge arıyor, ya evden arıyorlar, yada komutan çağırıyor, vs vs diyip oltayı yediriyorlar. :ehe
Onları görür görmez , yukarı kaçayım derken tuttular kollarımdan sen misin kaçan .
kaçıpta kurtulan varmıdır acaba:eller:
Hadi üzerindekileri çıkar , son 1 dakikan dediler .
İş başa düşmüştü , korkunun da daha ecele faydası yoktu
Sen dua et üstünü çıkarmışsın o formaların yapıştığını ve çıkmadığını düşün birde:ehe
Yumurtalar , diş macunları , şampuan lar , ketçap - mayanozler , izmaritli pis sular , çöp suyu , tanzikli su vs vs
ekstraları da alsaydık:naughty: Hadi geçmiş olsun diyelim, güzel anıların oldu en azından dostum sağlıcakla hayırlı tezkereler.

CoDeYs

CoDeYs

Üye
sevindim abi yaramış desen tekrarlayın istersen :ehe