Asker de 100 Düşmek ve Yaşananlar ...! : )

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Asker de 100 Düşmek ve Yaşananlar ...! : )
Evet arkadaşlar , bildiğiniz ve takip ettiğiniz üzere bugün şafağım 100 ... Artık çift haneli rakamlara adım atmış bulunuyorum diyebilirim . Bu mutluluk verici bir olay :)

Bilen bilmeyen arkadaşlarımız var . Askerde , şafak 100 olunca ne olur , neler yapılır bunları bizzat özetleyeyim :)

Askerde 100den düşünce , ıslatılırsınız arkadaşlar . Bu ıslatılmak sadece kişinin üzerine su dökmekten ibaret değildir . Bu ıslatmanın içerisine , çöp suyu , ketçap , mayonez , sirke , sıvı yağ , yumurta fırlatma , un vs vs gibi anormal düşünceler eklenebiliyor . :) Varsın , sonraki halinizi sizler düşünün ...

Ben bugün akşam bunları yaşayacağım . Üstelik İstanbul da hava buz gibi ve yağmurlu ... Bu çok eğlenceli olacağı gibi , çok da zor olacak :) Ben arkadaşlarıma , bu 100 den düşme olayın da çok çektirdim .
Şimdi sıra onlara geldi . Sabırsızlıkla akşamı beklediklerini dile getiriyorlardı sık sık . Hatta benim şafağı bile sayanlar vardı , inan abartmıyorum . :)

Ne demişler , başa gelen çekilir . Zafer giden yol da çekilen çile kutsaldır . :)

DETAYLAR YARIN ...:ehe

• Beğen
Tepkiler: dgn_abdullah, pelın_, Burak ve 14 diğerleri

Sidretül Münteha

Üye
Hehehehehe hayırlı olsunnn gözünn aydın Ali...

100 Oluncaa ne olur biliyor musun ? Kolundan bacağından tutup sallarlar havuza veyaa suyaa atarlarrr .. üstünü başını yırtarlarr :d:

Güzel bişey, güzel anıda kalıcak sana buu biraz hırplanacaksın amaa idare et olsun o kadar :lol

zaza

zaza

Üye
İyi Eğlenceler :züü:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
:blink: abi video olabilse cok güzel olurdu :D

allah yardımcın olsn demşcem cunku sende baya cektirmişssin :ehe

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gecmıs olsun bekleyen eglence onlara göre ,sana göre işkence için =)

bı yandanda hadı gözün aydın ali :)

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Arkadaşların güzel bir adrenalin patlaması yaşayacak desene :ehe

CoDeYs

CoDeYs

Üye
:ehe hemde nasıl ama ali abi gerçekten işin zor genelde hastalanıyorlar dımı bu gunu yasayanlar

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
:ehe hemde nasıl ama ali abi gerçekten işin zor genelde hastalanıyorlar dımı bu gunu yasayanlar

Bence o da tadını çıkarmalı. Sonuçta bir kere yapılıyor. Bir daha nerede yaşayacak bu duyguyu :oke::ehe

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Kaza'n mübarek olsun abi :ehe

• Beğen
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Vesselάm;3384537' Alıntı:
Hehehehehe hayırlı olsunnn gözünn aydın Ali...

100 Oluncaa ne olur biliyor musun ? Kolundan bacağından tutup sallarlar havuza veyaa suyaa atarlarrr .. üstünü başını yırtarlarr :d:

Güzel bişey, güzel anıda kalıcak sana buu biraz hırplanacaksın amaa idare et olsun o kadar :lol

Biraz hırpalanmak mı ?
Keşke biraz olsa . Allah harbiden yardımcım olsun . Harbiden zor oluyor . :)
Teşekkürler yorumun için Melek .

Eyvallah İsa . Sağolasın . :)

:blink: abi video olabilse cok güzel olurdu :D

allah yardımcın olsn demşcem cunku sende baya cektirmişssin :ehe

Video çektirmeye çalışacağım . Komutanlardan falan zaman bulursak , derhal kayda aldıracağım inşallah .:)
Benim için de güzel bir anı olacaktır ..

Sağol kardeşim güzel yorumun için . :)

gecmıs olsun bekleyen eglence onlara göre ,sana göre işkence için =)

bı yandanda hadı gözün aydın ali :)

Teşekkür ederim . :)
Detayları yarın vereceğim Tuba .

_є_®_¢_α_N_™;3384564' Alıntı:
Arkadaşların güzel bir adrenalin patlaması yaşayacak desene :ehe

Öyle gözüküyor Ercan kardeşim . :D

Hastalansak ne olacak ki . Tatlı hastalıklar bunlar . :)
Canları sağolsun . Kaç kere bu günler geliyor ki . Değil mi ? :ehe

• Beğen
Tepkiler: .eRCaN. ve Tuba.Erva

Sidretül Münteha

Üye
Biraz hırpalanmak mı ?
Keşke biraz olsa . Allah harbiden
yardımcım olsun . Harbiden zor oluyor . :)
Teşekkürler yorumun için Melek .

Birazdann kastımm işinn varr yandınn :d:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
aynen abi gerçekten bu tur hatırarlar hıc unutulmuyor vıdeo resim ayarlamaya calışırsan bence güzel olur hadi abi az kaldı allahın izniyle 1 gün kaldı diyecez burda :)

----------Eklendi @ 16:38:11 ---------- Yazıldı @ 16:37:30 ----------

_є_®_¢_α_N_™;3384587' Alıntı:

Bence o da tadını çıkarmalı. Sonuçta bir kere yapılıyor. Bir daha nerede yaşayacak bu duyguyu :oke::ehe

kendini çuval gibi bıraksın yanı dimi :ehe

H/\S/\N

H/\S/\N

Üye
DiaBLoS™;3384508' Alıntı:
Askerde 100den düşünce , ıslatılırsınız arkadaşlar . Bu ıslatılmak sadece kişinin üzerine su dökmekten ibaret değildir . Bu ıslatmanın içerisine , çöp suyu , ketçap , mayonez , sirke , sıvı yağ , yumurta fırlatma , un vs vs gibi anormal düşünceler eklenebiliyor . :) Varsın , sonraki halinizi sizler düşünün ...

abi daha askere gitmeden gözümüzü korkutma :ehe

• Beğen
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Ben iyi kurtulmuştum bu ıslanma meselesinden:ehe son anda sıyırdım. ama olmayan ıslanmanın acısınıda iyi çıkartmıştım. kardeş şimdiden geçmiş olsun son günlerin daha çabuk geçmesi dileklerimle. bu arada hasta olma dikkat et.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3384587' Alıntı:

Aynen . Tek başına banyo da kendimi ıslatacak değilim değil mi ? :ehe

Kaza'n mübarek olsun abi :ehe

Sağol canım benim . :D:D:

Vesselάm;3384619' Alıntı:
Birazdann kastımm işinn varr yandınn :d:

Biliyoruz . Anladım yahu , takılıyorum sadece . O kadar da kös değilim yani :D:D:D

aynen abi gerçekten bu tur hatırarlar hıc unutulmuyor vıdeo resim ayarlamaya calışırsan bence güzel olur hadi abi az kaldı allahın izniyle 1 gün kaldı diyecez burda :)

----------Eklendi @ 16:38:11 ---------- Yazıldı @ 16:37:30 ----------

kendini çuval gibi bıraksın yanı dimi :ehe

Tamam bırakırım .:D
İnşallah be kardeşim . İnşallah o günde gelir .
Keşke bitse diyip duruyorum bu askerlik . Gerçekten muazzam rahatlayacağım . AH BİR BİTSE ..!

abi daha askere gitmeden gözümüzü korkutma :ehe

Yahu askerlik iyidir . Paşa paşa yaparsın askerliğini kardeşim . Sıkıntı etme . :)
Ama bu tür anılar çok güzeldir. Hayatın boyunca unutmazsın . İnşallah sana da kısmet olur ..

• Beğen
Tepkiler: H/\S/\N

Sidretül Münteha

Üye
Necmati

Necmati

Üye
Allah sabır versin..
En yakın zamanda alırsın abi İnşallah..

Benimde abim bugün izne geldi :)

Bitirince şöyle sağlam bir buluşma ister android Necmi :)

CoDeYs

CoDeYs

Üye
_є_®_¢_α_N_™;3384642' Alıntı:

Yok o kadar da değil canım :ehe

Eliyle koluyla kendini korusun da; karşı da çıkmasın bence :ehe
çıkarsa karşidakılaeri dahada tahrık eder abi vakit azalıyor :ehe

----------Eklendi @ 16:51:37 ---------- Yazıldı @ 16:49:42 ----------

Tamam bırakırım .:D
İnşallah be kardeşim . İnşallah o günde gelir .
Keşke bitse diyip duruyorum bu askerlik . Gerçekten muazzam rahatlayacağım . AH BİR BİTSE ..!

:D
hayırlısı olsun abi bitcek yakında 3 ay kadar

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Vay söyle benim içinde döksünler iyi koklmalar sana sıvıyağ un yumurta bide fırına atsınlar seni kakolu kek:ehe:ehe